Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żabno

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Żabno? Zatem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom szeroki wybór innowacyjnego, cechującego się wysoką wydajnością opału. Dostępne produkty charakteryzują się świetnymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Ponadto, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, byś mógł zamówić ekogroszek w mieście Żabno w różnych rodzajach. W efekcie z łatwością wybierzesz opał do własnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żabno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Żabno i okolicach spełniał potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas materiał generuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Pracujemy na rynku paliw opałowych od więcej niż 30 lat. Z tego względu nie musisz się obawiać o decyzję kupna – zakupiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy także o to, aby zamówienie materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Żabnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to coś, czego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Żabno. Szczególnie istotna jest niewielka zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Dodatkowo materiał charakteryzuje się świetną wartością opałową oraz efektywnością, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek obecny w naszym asortymencie w mieście Żabno jest dostarczany w trwałychopakowaniach zawierających 25 kg materiału, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego paliwa do ogrzewania każdego budynku, to dostępny w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie perfekcyjnym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żabno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając innowacyjne paliwo węglowe z naszego sklepu, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, dysponuje istotnymi atestami, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz poznać jego specyfikację oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy typ materiału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe magazynowanie w kotłowni czy na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz kupionego opału nie sprawił żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żabnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żabno

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Żabnie, ale także w wielu innych miastach w Polsce. Jako doświadczony producent, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zapewnić Ci doskonałą jakość dostępnego paliwa, jego znakomite parametry, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość szkodliwych związków chemicznych i przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Żabnie, lecz również przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty ma różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do ocieplenia domu o dowolnych rozmiarach oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Żabno i okolicach!

Ekogroszek Żabno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek