Ekogroszek workowany Muszyna

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Muszyna? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszej obecnej oferty! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, odznaczającego się doskonałą klasą materiału opałowego. Dostępne rozwiązania charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi opłatami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje potrzeby, dopilnowaliśmy, żebyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Muszyna w różnych wersjach. Z tego względu z łatwością dostosujesz paliwo do swoich wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Muszyna

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w Muszynie i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez nas materiał generuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy w branży opału od więcej niż 30 lat. Z tego względu masz gwarancję, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z realnymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zamówienie materiału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Muszynie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Znakomite parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Muszynie. Przede wszystkim kluczowa jest niewielka zawartość pozostałości powstających w trakcie spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Muszyna jest dostarczany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kg produktu, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego materiału do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Muszyna)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne produkty z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszystkie normy jakości, otrzymał liczne atesty, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego specyfikację i składniki,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają higieniczne i proste magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zamówionego ekogroszku nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Muszynie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Muszyna

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Muszyna, ale także w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od wielu lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę proponowanego paliwa, jego doskonałe cechy techniczne oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to perfekcyjna pozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest przede wszystkim wydajne i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość niebezpiecznych substancji czy dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój piec. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Muszynie, lecz także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu ma liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami. Innowacyjne źródło energii sprawdzi się do ogrzania domu o jakichkolwiek wymiarach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Muszyna i okolicach!

Ekogroszek Muszyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek