Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Muszyna

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Muszyna? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszej obecnej oferty! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, odznaczającego się doskonałą klasą materiału opałowego. Dostępne rozwiązania charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi opłatami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje potrzeby, dopilnowaliśmy, żebyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Muszyna w różnych wersjach. Z tego względu z łatwością dostosujesz paliwo do swoich wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Muszyna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w Muszynie i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez nas materiał generuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy w branży opału od więcej niż 30 lat. Z tego względu masz gwarancję, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z realnymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zamówienie materiału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Muszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Muszynie. Przede wszystkim kluczowa jest niewielka zawartość pozostałości powstających w trakcie spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Muszyna jest dostarczany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kg produktu, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego materiału do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Muszyna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne produkty z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszystkie normy jakości, otrzymał liczne atesty, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego specyfikację i składniki,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają higieniczne i proste magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zamówionego ekogroszku nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Muszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Muszyna

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Muszyna, ale także w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od wielu lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę proponowanego paliwa, jego doskonałe cechy techniczne oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to perfekcyjna pozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest przede wszystkim wydajne i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość niebezpiecznych substancji czy dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój piec. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Muszynie, lecz także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu ma liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami. Innowacyjne źródło energii sprawdzi się do ogrzania domu o jakichkolwiek wymiarach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Muszyna i okolicach!

Ekogroszek Muszyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek