Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koszyce

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Koszycach? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór innowacyjnego, wyróżniającego się świetną jakością paliwa węglowego. Dostępne rozwiązania wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z niskimi kosztami zakupu. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, byś mógł nabyć ekogroszek w mieście Koszyce w kilku rodzajach. Z tego względu z łatwością dostosujesz opał do swoich wymagań i typu kotła, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koszyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Koszyce i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy ekogroszek poradzi sobie w piecach różnej wielkości i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek oferuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie w sektorze materiałów opałowych od więcej niż trzech dekad. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że zakupiony u nas ekogroszek workowany odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami produktu. Staramy się także, aby zakup paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego lub firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Koszycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewny, kupując dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Koszyce. W szczególności ważna jest niewielka zawartość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Ponadto paliwo charakteryzuje się świetną wartością opałową oraz efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Koszyce jest transportowany w wytrzymałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzewania każdego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Koszyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając innowacyjne materiały z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszystkie normy jakości, dysponuje cenionymi atestami, a ponadto został wzbogacony o naklejkę, dzięki której możesz poznać jego parametry i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających higieniczne i wygodne magazynowanie w kotłowni lub na zewnątrz,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • prosty i korzystny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Koszycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koszyce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Koszyce, ale także w pozostałych miastach w Polsce. Jako doświadczony wytwórca, który od wielu lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zapewnić Ci świetną klasę sprzedawanego opału, jego znakomite parametry techniczne, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz ekogroszek opałowy to doskonała pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest wyjątkowo wydajne oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie wydziela się nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych czy nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój piec. Tym samym oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Koszyce, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszego sklepu uzyskał liczne atesty i spełnia wszelakie ważne wymagania. Innowacyjne źródło ciepła sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w niemal wszystkich piecach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zachęcamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Koszyce i okolicach!

Ekogroszek Koszyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek