Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zator

Chcesz kupić ekogroszek w mieście Zator? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć nowoczesne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL już ponad 30 lat świadczymy usługi w przetwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy materiałów opałowych, przez co udało nam się wypracować zaufanie wielu osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z różnych województw. Obecnie oferujemy głównie ekogroszek workowany, dostępny zarówno w Zatorze, jak i różnych pozostałych miejscach w całym kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różne typy nowoczesnych materiałów opałowych, których doskonała klasa łączy się z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zator

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Zatorze i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie wybór skierowany do wyjątkowo bezkompromisowych osób, którzy szukają innowacyjnego i wydajnego paliwa. Obecne w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale też innych miejsc – siedzib przedsiębiorstw, hal magazynowych itp. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, mając świadomość, że wytworzone ciepło zapewni wymaganą temperaturę w każdym miejscu.

Na tym jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji możemy sprzedawać pewny i najwyższej klasy węgiel w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Wobec tego masz okazję postawić na świetny, ceniony przez klientów i zgodny z wszelkimi wymogami ekogroszek bez naciągania rodzinnego albo służbowego budżetu. Korzystając z dostępnego w naszym sklepie ekogroszku obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Zatorze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Zatorze i okolicach odznacza się przede wszystkim wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości wytwarzaną w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można stosować nasz opał w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, dostajesz materiał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w odporne na uszkodzenia, łatwe w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są jednocześnie niewymagające w przewożeniu. W naszym asortymencie znajduje się wydajny opał w różnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wydajnością, spiekalnością i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zator)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, którą potwierdzają szanowani oraz godni zaufania dostawcy oraz ściśle określone atesty widoczne na produkcie, informujące o wydajności i zawartości ekogroszku,

  • łatwy transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki w przenoszeniu z i do pojazdu, co naturalnie wpływa na sprawność dostawy dokładnie do konkretnego miejsca,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę materiał opałowy jest prosty i czysty w magazynowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane zarówno w ciepłowni, jak i na zewnątrz,

  • opcja wygodnego dawkowania udostępniania przez dokładnie zmierzoną ilość i wagę efektywnego materiału opałowego, który bez problemu mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zatorze
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zator

W SAM-BUD-ROL od dekad zapewniamy naszym klientom świetnej klasy paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy biur. Nasz sklep, w którym znajdziesz na przykład ekogroszek workowany dostępny w Zatorze i okolicach, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z skutecznego, kompatybilnego z większością kotłów wysokiej klasy paliwa węglowego.

Zamówienie nowoczesnego paliwa węglowego prosto od producenta to także znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest niezwykle atrakcyjna, a dodatkowo sam ekogroszek zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko przystępny koszt paliwa, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi regulacjami.

Najlepszym dowodem świetnej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w mieście Zator są różnorodne autoryzacje, podkreślające jego odpowiednie szczegóły techniczne i właściwości. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt zawiera na opakowaniu szczegółowe informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz spiekalności. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że w trakcie korzystania z opału będą wydzielane spore ilości niekorzystnych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Zator - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek