Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skawina

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Skawina? W takim wypadku zachęcamy do poznania detali naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele rodzajów innowacyjnego, odznaczającego się doskonałą wydajnością opału. Dostępne materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi opłatami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, postaraliśmy się, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Skawina w kilku wersjach. Z tego względu z łatwością wybierzesz opał do swoich możliwości i rodzaju kotła, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skawina

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w Skawinie i okolicach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych gabarytów i będzie w stanie zapewnić wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek generuje sporo ciepła w trakcie spalania, przez co jest korzystnym cenowo wyborem zarówno do domów, jak i do innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie w branży opału od ponad 30 lat. Z tego względu nie musisz się obawiać o zakup – zamówiony u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Skawinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Skawina. Szczególnie ważna jest nieduża ilość pozostałości powstających w efekcie spalania. Dodatkowo paliwo wyróżnia się korzystną ilością wytwarzanej energii i wydajnością, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszym sklepie w Skawinie jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z opłacalnego i efektywnego materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skawina)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając nowoczesne paliwo z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, otrzymał liczne certyfikaty, a ponadto został wzbogacony o etykietę, dzięki której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w określonym pomieszczeniu czy przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport zamówionego materiału nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skawinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skawina

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Skawina, ale także w pozostałych miastach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zapewnić Ci wysoką jakość sprzedawanego opału, jego znakomite parametry i przystępne koszty – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez nas ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest wyjątkowo efektywne i opłacalne, a w trakcie jego spalania nie powstaje nadmierna liczba szkodliwych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Skawina, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszego sklepu ma liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi wymaganiami. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia domu o jakichkolwiek rozmiarach i może być używane w praktycznie wszystkich piecach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo paliwa grzewczego, to zapraszamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Skawinie i okolicach!

Ekogroszek Skawina - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek