Ekogroszek workowany Oświęcim

Szukasz ofert na ekogroszek w Oświęcimiu? Dobrze się składa – serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty, w której znajdziesz nowoczesne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości opału, dzięki czemu zdołaliśmy wypracować uznanie licznych osób prywatnych i zakładów przemysłowych z całej Polski. W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Oświęcimiu, jak i wielu innych miejscowościach w kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których doskonała jakość idzie w parze z przystępną ceną. Zapraszamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Oświęcim

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w Oświęcimiu i okolicach to bez wątpienia opał trafiający w oczekiwania szczególnie wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszej ofercie produkty są odpowiednie do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale także innych miejsc – biur, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Jako producent mamy szansę zaproponować Ci pewny i wysokiej klasy opał w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Wobec tego masz okazję kupić wydajny, dobrze oceniany przez użytkowników i zgodny z wszelkimi normami węgiel bez naciągania rodzinnego lub służbowego majątku. Z wykorzystaniem dostępnego u nas ekogroszku obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Oświęcimiu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Oświęcimiu i okolicach odznacza się przede wszystkim sporą wartością opałową i minimalną zawartością popiołu powstającą w trakcie wykorzystania. Z powodzeniem można stosować go w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Kupując dostępne u nas paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w odporne na uszkodzenia, wygodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. W naszej ofercie znajduje się wydajny opał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wartością opałową, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Oświęcim)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, za którą odpowiadają doceniani i sprawdzeni producenci, a także dedykowane atesty obecne na produkcie, informujące o składzie i strukturze paliwa,

  • wygodny dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co automatycznie przekłada się na sprawność dostawy prosto do konkretnego miejsca,

  • łatwość utrzymania porządku – nasz opał jest prosty i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu produktu w polipropylenowych, odpornych na podarcie workach, które można umieścić zarówno w ciepłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość prostego dawkowania zapewniana poprzez odpowiednio odmierzoną ilość i wagę efektywnego materiału opałowego, który bez problemu mieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Oświęcimiu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Oświęcim

W SAM-BUD-ROL od dekad oferujemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz asortyment, w obrębie którego znajduje się na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Oświęcimiu i okolicach, powstał szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających skutecznego, współpracującego z większością pieców nowoczesnego materiału opałowego.

Kupno wydajnego opału prosto od producenta to jednocześnie korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle opłacalna, a jednocześnie sam ekogroszek zalicza się do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko korzystny koszt paliwa, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Perfekcyjnym potwierdzeniem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w Oświęcimiu są różnorodne autoryzacje, potwierdzające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Stawiając na nasze usługi, masz pewność co do jakości towaru – każdy element oferty ma umieszczone na worku szczegółowe dane w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz zdolności spiekania. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że w trakcie spalania będą wydzielane spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Oświęcim - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem