Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wadowice

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Wadowice? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele rodzajów nowoczesnego, wyróżniającego się wysoką jakością materiału opałowego. Oferowane materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi kosztami zakupu. Co więcej, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, żebyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Wadowice w kilku wersjach. W efekcie bez problemu dostosujesz paliwo do indywidualnych wymagań i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wadowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w Wadowicach i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i zapewni odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Ponadto produkowany przez nas materiał zapewnia sporo ciepła w trakcie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem i do domów jednorodzinnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa na rynku opału od 1989 roku. Z tego względu możesz mieć pewność, że kupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami opału. Staramy się także, aby kupno opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego lub firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Wadowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Wadowice. W szczególności istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Ponadto materiał odznacza się świetną wartością opałową i efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek oferowany w Wadowicach jest sprzedawany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kilogramów produktu, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego materiału do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wadowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując innowacyjne materiały z naszej oferty, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami w kwestii jakości, otrzymał cenione odznaczenia, a do tego został wzbogacony o etykietę, dzięki której znajdziesz jego właściwości i składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, które umożliwiają czyste i bezproblemowe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – pilnujemy, aby przewóz zakupionego produktu nie sprawił żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do samochodu było proste oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wadowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wadowice

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Wadowice, ale też w innych miastach w całym kraju. Jako doświadczony producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci najwyższą jakość sprzedawanego materiału, jego doskonałe parametry oraz korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek opałowy to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest w szczególności efektywne oraz niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość niebezpiecznych związków chemicznych i nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Wadowice, lecz również przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty ma różnorodne atesty i spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne. Najnowocześniejsze źródło energii nada się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o dowolnej wielkości oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych obecnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Wadowice i okolicach!

Ekogroszek Wadowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek