Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzeszowice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Krzeszowice? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom bogaty wybór nowoczesnego, odznaczającego się świetną wydajnością materiału opałowego. Dostępne materiały odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi opłatami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł kupić ekogroszek w Krzeszowicach w kilku wersjach. W efekcie z łatwością dostosujesz paliwo do indywidualnych potrzeb i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzeszowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Krzeszowicach i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy materiał sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarów i zapewni optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez nas materiał generuje sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału od 1989 roku. Dzięki temu masz pewność, że kupiony w naszym sklepie ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a parametry wymienione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby kupno paliwa nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego portfela. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Krzeszowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry jakościowe to coś, czego możesz być pewien, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Krzeszowice. W szczególności ważna jest nieduża ilość pozostałości powstających jako skutek uboczny spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się wysoką wartością opałową i efektywnością energetyczną, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Krzeszowice jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z niedrogiego w eksploatacji i efektywnego materiału do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krzeszowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując innowacyjne paliwo z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, otrzymał liczne atesty, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i proste składowanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie powodował żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z pojazdu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krzeszowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzeszowice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Krzeszowice, ale również w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od wielu lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci rewelacyjną jakość dostępnego opału, jego doskonałe cechy techniczne i korzystne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany to doskonała pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest wyjątkowo wydajne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie wydziela się nadmierna liczba toksycznych substancji czy dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój kocioł. W ten sposób oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Krzeszowicach, ale także przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne atesty i spełnia wszelakie istotne przepisy. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o dowolnej wielkości oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Krzeszowice i okolicach!

Ekogroszek Krzeszowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek