Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biecz

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Bieczu? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór nowoczesnego, wyróżniającego się doskonałą jakością paliwa węglowego. Dostępne rozwiązania wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi cenami. To nie koniec – chcąc spełnić Twoje oczekiwania, dopilnowaliśmy, żebyś mógł kupić ekogroszek w Bieczu w kilku wersjach. W efekcie w prosty sposób dopasujesz materiał do własnych wymagań i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biecz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Bieczu i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że ekogroszek będzie odpowiednio działać w piecach różnych rozmiarów i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo produkowany przez naszą firmę ekogroszek oferuje dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Z tego względu masz gwarancję, że zamówiony u nas ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami opału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby kupno opału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Bieczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to aspekt, którego możesz być pewny, wybierając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Bieczu. Przede wszystkim kluczowa jest mała zawartość pozostałości powstających podczas spalania. Dodatkowo materiał wyróżnia się korzystną wartością opałową i wydajnością, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek obecny w naszym asortymencie w Bieczu jest sprzedawany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie doskonałym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Biecz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając najnowocześniejsze produkty z naszego asortymentu, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami w kwestii jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a do tego został wyposażony w naklejkę, na której możesz przeanalizować jego parametry i skład,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i proste składowanie w dedykowanym pomieszczeniu bądź na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zakupionego opału nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z samochodu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bieczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biecz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Bieczu, ale też w innych miastach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zaoferować Ci wysoką klasę proponowanego paliwa, jego znakomite parametry, a także przystępne koszty – cena ekogroszku u nas jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest przede wszystkim efektywne energetycznie oraz niedrogie, a na etapie jego spalania nie wytwarza się nadmierna ilość szkodliwych związków chemicznych czy dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Biecz, ale także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju odznaczenia i spełnia wszelakie obowiązujące przepisy. Najnowocześniejsze paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia budynku o dowolnej wielkości i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich piecach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz wydajnego i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Biecz i okolicach!

Ekogroszek Biecz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek