Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brzesko

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Brzesko? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej obecnej oferty! W SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, cechującego się świetną jakością paliwa węglowego. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL produkty wyróżniają się znakomitymi parametrami, które łączą się z korzystnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Brzesku w różnych rodzajach. W efekcie w prosty sposób wybierzesz paliwo do własnych wymagań i typu pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brzesko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Brzesku i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że paliwo będzie odpowiednio funkcjonować w kotłach różnej wielkości i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo nasz opał zapewnia sporo ciepła w trakcie spalania, przez co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do domów, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Działamy na rynku opału już od więcej niż 30 lat. Z tego względu nie musisz się obawiać o kupno – zakupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy odznacza się wysoką jakością, a jego parametry podane na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi właściwościami opału. Staramy się także, aby zakup materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Brzesku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to kwestia, której możesz być pewny, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Brzesko. Szczególnie istotna jest nieduża ilość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo opał odznacza się wysoką wartością opałową i efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek dostępny w Brzesku jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego paliwa do ogrzewania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Brzesko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne paliwo z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, otrzymał cenione certyfikaty, a dodatkowo został wzbogacony o naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości i składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i proste magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport kupionego ekogroszku nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie z i do pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Brzesku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brzesko

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Brzesku, ale też w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od wielu lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę dostępnego paliwa, jego świetne cechy techniczne, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek opałowy to idealna pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne i opłacalne, a w trakcie jego spalania nie wytwarza się nadmierna liczba toksycznych substancji czy przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Brzesko, ale także przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty ma różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszystkie istotne wytyczne. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być używane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Brzesko i okolicach!

Ekogroszek Brzesko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek