Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Brzesko

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Nowym Brzesku? W takim wypadku zapraszamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór efektywnego, odznaczającego się doskonałą klasą materiału opałowego. Oferowane materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami, które współgrają z niskimi kosztami zakupu. To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Nowe Brzesko w różnorodnych wersjach. W efekcie bez problemu dostosujesz opał do swoich możliwości i typu pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Brzesko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w Nowym Brzesku i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy materiał będzie odpowiednio działać w kotłach różnej wielkości i zapewni żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Ponadto wytwarzany przez nas ekogroszek zapewnia sporo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa w sektorze opału od przeszło 30 lat. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że zakupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a parametry podane na opakowaniu są zgodne z realnymi cechami opału. Staramy się też, aby zamówienie materiału nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego lub firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Brzesku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w Nowym Brzesku. Szczególnie istotna jest nieduża ilość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Co więcej, materiał odznacza się korzystną wartością opałową i efektywnością, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Nowe Brzesko jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowe Brzesko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając innowacyjne materiały z naszego asortymentu, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a ponadto został wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz poznać jego specyfikację i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i łatwe składowanie w kotłowni lub przy budynku,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport kupionego produktu nie sprawił żadnych problemów, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Brzesku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Brzesko

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Nowe Brzesko, ale także w pozostałych miastach w Polsce. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną jakość proponowanego materiału, jego znakomite cechy techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to znakomita oferta dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne i opłacalne, a podczas jego spalania nie powstaje nadmierna ilość niebezpiecznych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Nowe Brzesko, ale także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty ma różnorodne odznaczenia i spełnia wszelakie ważne normy. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ocieplenia budynku o dowolnych wymiarach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Nowym Brzesku i okolicach!

Ekogroszek Nowe Brzesko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek