Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wieliczka

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Wieliczce? W takim razie zachęcamy do poznania naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat świadczymy usługi w przetwarzaniu i sprzedaży najwyższej klasy paliw węglowych, przez co byliśmy w stanie zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz firm z całego kraju. W naszej obecnej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w mieście Wieliczka, ale także wielu pozostałych miejscowościach w całym kraju. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy różnorodne odmiany innowacyjnych materiałów opałowych, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wieliczka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w mieście Wieliczka i okolicach to niewątpliwie produkt dla szczególnie bezkompromisowych klientów, którzy szukają innowacyjnego i wydajnego paliwa. Obecne w naszym asortymencie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale też placówek o innym przeznaczeniu – biur, hal produkcyjnych i tym podobnych. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wyprodukowane ciepło zagwarantuje odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować Ci wydajny i najwyższej klasy produkt w atrakcyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży. Ze względu na ten fakt możesz zaopatrzyć się w świetny, doceniany przez klientów i zgodny z wszystkimi regulacjami ekogroszek bez przeciążania rodzinnego albo służbowego budżetu. Z wykorzystaniem dostępnego u nas ekogroszku zminimalizujesz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Wieliczce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Wieliczka i okolicach charakteryzuje się głównie sporą liczbą produkowanych kalorii ciepła i minimalną zawartością popiołu powstającą podczas wykorzystania. Z powodzeniem można stosować go w kotłach dowolnej klasy oraz urządzeniach rodzaju ecodesign. Kupując dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w trwałe, dogodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są przy tym bezproblemowe w przewożeniu. Wśród naszych produktów znajduje się wydajny opał w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami ilością produkowanego ciepła, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wieliczka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy rozwiązań, którą potwierdzają cenieni i zaufani producenci oraz specjalne certyfikaty obecne na opakowaniach, które informują o kompozycji i strukturze ekogroszku,

  • dogodny przewóz – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie do i z pojazdu, co automatycznie przekłada się na szybkość przesyłki dokładnie pod określony adres,

  • łatwość utrzymania porządku – nasz materiał opałowy jest bezproblemowy i czysty w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • możliwość prostego odmierzania gwarantowana poprzez odpowiednio odmierzoną ilość i ciężar nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wieliczce
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wieliczka

W SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, fabryk czy placówek firm. Nasz asortyment, w którym znajduje się między innymi ekogroszek workowany sprzedawany w Wieliczce i okolicach, został przygotowany szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających efektywnego, kompatybilnego z kotłami grzewczymi różnych kategorii innowacyjnego paliwa węglowego.

Zakup innowacyjnego paliwa węglowego bezpośrednio od producenta to jednocześnie korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest niezwykle opłacalna, a przy tym sam ekogroszek należy do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt paliwa, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Idealnym dowodem rewelacyjnej klasy ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w Wieliczce są różne badania, weryfikujące jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Z nami nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów zawiera na worku najważniejsze informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). Dzięki temu nie musisz się martwić, że w trakcie spalania będą wydzielać się znaczne ilości niebezpiecznych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w swoim budynku.

Ekogroszek Wieliczka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek