Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sułkowice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Sułkowicach? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele wariantów innowacyjnego, odznaczającego się wysoką klasą opału. Dostępne rozwiązania charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Sułkowice w różnorodnych rodzajach. W efekcie bez problemu dostosujesz opał do swoich możliwości i typu kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sułkowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w mieście Sułkowice i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek poradzi sobie w piecach różnej wielkości i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz materiał generuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy w sektorze opału już od więcej niż trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że zamówiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a parametry podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami produktu. Staramy się również, aby zamówienie paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Sułkowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Sułkowice. Przede wszystkim kluczowa jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają jako skutek uboczny spalania. Co więcej, materiał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w Sułkowicach jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli potrzebujesz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie perfekcyjnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sułkowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając nowoczesne materiały z naszego asortymentu, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał istotne atesty, a ponadto został wyposażony w etykietę, dzięki której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających higieniczne i proste magazynowanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zamówionego produktu nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sułkowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sułkowice

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Sułkowicach, ale też w pozostałych miastach w Polsce. Jako renomowany producent, który od wielu lat cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci świetną klasę proponowanego paliwa, jego świetne parametry techniczne i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to doskonała pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest przede wszystkim efektywne energetycznie i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie wydziela się nadmierna ilość toksycznych substancji i przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w Sułkowicach, lecz także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu ma różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi wytycznymi. Innowacyjne źródło energii sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o dowolnej wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich piecach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Sułkowice i okolicach!

Ekogroszek Sułkowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek