Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Tarnowska

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Dąbrowa Tarnowska? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, odznaczającego się najwyższą klasą materiału opałowego. Oferowane produkty charakteryzują się świetnymi parametrami, które współgrają z niskimi cenami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, postaraliśmy się, abyś mógł kupić ekogroszek w mieście Dąbrowa Tarnowska w kilku wariantach. Z tego względu bez problemu dopasujesz opał do indywidualnych możliwości i typu kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Tarnowska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w piecach różnych gabarytów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas opał oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa na rynku materiałów opałowych od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że zamówiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami opału. Skupiamy się także na tym, aby kupno opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Dąbrowie Tarnowskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewien, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Dąbrowa Tarnowska. Przede wszystkim ważna jest mała ilość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Co więcej, opał odznacza się wysoką wartością opałową i efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Dąbrowa Tarnowska jest sprzedawany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dąbrowa Tarnowska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując najnowocześniejsze paliwo z naszej oferty, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, dysponuje cenionymi certyfikatami, a do tego jest wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry oraz skład,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i łatwe przechowywanie w kotłowni czy przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • szybki i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz kupionego produktu nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dąbrowie Tarnowskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Tarnowska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Dąbrowa Tarnowska, ale również w pozostałych miastach w kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od wielu lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci świetną jakość sprzedawanego paliwa, jego świetne parametry i przystępne koszty – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek workowany to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim wydajne i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych substancji i dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Dąbrowie Tarnowskiej, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszego sklepu ma różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi ważnymi wymaganiami. Innowacyjne źródło ciepła sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o dowolnych gabarytach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych obecnie na rynku. Jeżeli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Dąbrowa Tarnowska i okolicach!

Ekogroszek Dąbrowa Tarnowska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek