Ekogroszek workowany Tuchów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Tuchów? Zatem zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się wysoką wydajnością paliwa węglowego. Sprzedawane w naszym sklepie produkty wyróżniają się świetnymi parametrami, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Tuchów w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz opał do własnych możliwości i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Tuchów

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Tuchów i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnych gabarytów i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas ekogroszek zapewnia dużo ciepła w trakcie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy w sektorze opału od więcej niż trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a jego parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie opału nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Tuchowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Idealne parametry to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Tuchów. Przede wszystkim ważna jest mała zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, materiał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Tuchów jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Tuchów)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając innowacyjne paliwo z naszego sklepu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zakupionego materiału nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Tuchowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Tuchów

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Tuchów, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną klasę dostępnego paliwa, jego doskonałe parametry techniczne, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne i niedrogie, a podczas jego spalania nie wytwarza się zbyt duża ilość szkodliwych substancji oraz przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Tuchowie, lecz też przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju atesty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Nowoczesne źródło energii nada się do ocieplenia domu o dowolnej wielkości i może być wykorzystywane w niemal wszystkich kotłach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego energetycznie i opłacalnego opału, to zachęcamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Tuchowie i okolicach!

Ekogroszek Tuchów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek