Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuchów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Tuchów? Zatem zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się wysoką wydajnością paliwa węglowego. Sprzedawane w naszym sklepie produkty wyróżniają się świetnymi parametrami, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Tuchów w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz opał do własnych możliwości i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuchów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Tuchów i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnych gabarytów i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas ekogroszek zapewnia dużo ciepła w trakcie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy w sektorze opału od więcej niż trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a jego parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie opału nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Tuchowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Tuchów. Przede wszystkim ważna jest mała zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, materiał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Tuchów jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tuchów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając innowacyjne paliwo z naszego sklepu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zakupionego materiału nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tuchowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuchów

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Tuchów, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną klasę dostępnego paliwa, jego doskonałe parametry techniczne, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne i niedrogie, a podczas jego spalania nie wytwarza się zbyt duża ilość szkodliwych substancji oraz przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Tuchowie, lecz też przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju atesty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Nowoczesne źródło energii nada się do ocieplenia domu o dowolnej wielkości i może być wykorzystywane w niemal wszystkich kotłach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego energetycznie i opłacalnego opału, to zachęcamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Tuchowie i okolicach!

Ekogroszek Tuchów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek