Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skała

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Skale? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór nowoczesnego, cechującego się świetną wydajnością materiału opałowego. Oferowane produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami, które łączą się z niskimi kosztami zakupu. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, postaraliśmy się, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Skała w różnorodnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób dostosujesz paliwo do swoich potrzeb i typu kotła, którego używasz do zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skała

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Skale i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić odpowiednią temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Dodatkowo produkowany przez naszą firmę materiał generuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa w branży materiałów opałowych od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz pewność, że zakupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy również o to, aby kupno paliwa nie powodowało nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Skale

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewien, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Skale. Szczególnie istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się świetną wartością opałową oraz efektywnością, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Skała jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego materiału do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skała)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując nowoczesne paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie wytyczne dotyczące jakości, dysponuje istotnymi certyfikatami, a dodatkowo jest wzbogacony o naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości oraz skład,

  • łatwość magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i wygodne składowanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • prosty i korzystny transport – staramy się, aby przewóz kupionego ekogroszku nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z samochodu było łatwe oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skale
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skała

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Skale, ale również w różnych innych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zaoferować Ci wysoką klasę proponowanego materiału, jego świetne cechy techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo wydajne i niedrogie, a wskutek jego spalania nie wydziela się zbyt wysoka liczba toksycznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Skała, ale także przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty zdobył różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszystkie ważne normy. Innowacyjne źródło ciepła sprawdzi się do ocieplenia domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich kotłach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Skale i okolicach!

Ekogroszek Skała - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek