Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piwniczna-Zdrój

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Piwniczna-Zdrój? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele rodzajów innowacyjnego, charakteryzującego się najwyższą wydajnością materiału opałowego. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL materiały odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi cenami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł kupić ekogroszek w mieście Piwniczna-Zdrój w różnorodnych wersjach. Z tego względu bez problemu dopasujesz paliwo do własnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piwniczna-Zdrój

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy materiałów opałowych postaraliśmy się, aby oferowany ekogroszek w Piwnicznej-Zdroju i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że paliwo sprawdzi się w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto nasz opał generuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest korzystnym cenowo wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa w sektorze opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz pewność, że nabyty u nas ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami materiału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby kupno materiału nie było powodem nadwyrężenia osobistego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Piwnicznej-Zdroju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry techniczne to coś, czego możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Piwniczna-Zdrój. Szczególnie istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Co więcej, opał wyróżnia się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w Piwnicznej-Zdroju jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzewania dowolnego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie idealnym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Piwniczna-Zdrój)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając nowoczesne paliwo z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszystkie normy jakości, otrzymał liczne atesty, a do tego został wyposażony w etykietę, na której znajdziesz jego właściwości i składniki,

  • komfort przechowywania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub przy budynku,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport kupionego opału nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do samochodu było łatwe oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Piwnicznej-Zdroju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piwniczna-Zdrój

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Piwnicznej-Zdroju, ale także w pozostałych miastach w całym kraju. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci świetną jakość proponowanego opału, jego doskonałe parametry, a także przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę węgiel ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne energetycznie i korzystne cenowo, a w trakcie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba szkodliwych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Piwnicznej-Zdroju, ale też przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne odznaczenia i spełnia wszystkie ważne wytyczne. Najnowocześniejsze źródło energii nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o jakiejkolwiek wielkości i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zachęcamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Piwnicznej-Zdroju i okolicach!

Ekogroszek Piwniczna-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek