Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wojnicz

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Wojnicz? W takim wypadku zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszej firmie zapewniamy klientom szeroki wybór nowoczesnego, wyróżniającego się najwyższą jakością materiału opałowego. Dostępne produkty odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi kosztami zakupu. To jeszcze nie wszystko – chcąc spełnić Twoje wymagania, postaraliśmy się, żebyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Wojnicz w różnorodnych wariantach. W efekcie z łatwością dopasujesz opał do swoich wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wojnicz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w mieście Wojnicz i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że paliwo będzie odpowiednio działać w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić optymalną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto nasz ekogroszek oferuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie w branży opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o zakup – kupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami opału. Staramy się też, aby kupno paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego lub firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Wojniczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w Wojniczu. Szczególnie ważna jest niewielka zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Ponadto materiał wyróżnia się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek oferowany w Wojniczu jest dostarczany w wytrzymałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz niedrogiego w eksploatacji i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wojnicz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając nowoczesne paliwo z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, dysponuje cenionymi atestami, a do tego został wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz poznać jego specyfikację oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i łatwe przechowywanie w określonym pomieszczeniu lub przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport zakupionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie z i do pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wojniczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wojnicz

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Wojnicz, ale także w wielu innych miastach w Polsce. Jako doświadczony wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci świetną jakość sprzedawanego materiału, jego znakomite parametry oraz przystępne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to znakomita pozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim efektywne energetycznie oraz korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie wydziela się nadmierna liczba toksycznych związków chemicznych oraz nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Wojniczu, ale też przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnego rodzaju atesty i spełnia wszystkie ważne wytyczne. Innowacyjne źródło energii nada się do ogrzania domu o jakichkolwiek wymiarach oraz może być używane w niemal wszystkich kotłach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i korzystnego cenowo paliwa grzewczego, to zapraszamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Wojniczu i okolicach!

Ekogroszek Wojnicz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek