Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Maków Podhalański

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Makowie Podhalańskim? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom bogaty wybór nowoczesnego, cechującego się najwyższą klasą paliwa węglowego. Oferowane produkty charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z niskimi opłatami. To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Maków Podhalański w kilku wersjach. W efekcie w prosty sposób wybierzesz opał do swoich potrzeb i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Maków Podhalański

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w Makowie Podhalańskim i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych gabarytów i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz ekogroszek zapewnia dużo ciepła podczas spalania, przez co jest korzystnym cenowo wyborem i do domów, i placówek firm oraz innych budynków.

Pracujemy w branży opału od 1989 roku. Z tego względu nie musisz się obawiać o kupno – nabyty w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami materiału. Zadbaliśmy również o to, aby kupno opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Makowie Podhalańskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewny, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Makowie Podhalańskim. Przede wszystkim kluczowa jest niewielka zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, paliwo charakteryzuje się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Maków Podhalański jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego paliwa do zapewniania ciepła dla każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Maków Podhalański)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne paliwo z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszystkie wytyczne w kwestii jakości, otrzymał liczne atesty, a ponadto został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego specyfikację i składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i łatwe przechowywanie w kotłowni lub przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego produktu nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Makowie Podhalańskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Maków Podhalański

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Makowie Podhalańskim, ale też w innych miastach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą jakość sprzedawanego paliwa, jego świetne parametry, a także przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Nasz ekogroszek opałowy to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest przede wszystkim efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie wytwarza się nadmierna liczba niebezpiecznych substancji czy przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Maków Podhalański, lecz także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszego sklepu zdobył liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi normami. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do ocieplenia domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być używane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Makowie Podhalańskim i okolicach!

Ekogroszek Maków Podhalański - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek