Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świątniki Górne

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Świątnikach Górnych? Zatem zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór efektywnego, wyróżniającego się świetną jakością opału. Oferowane materiały charakteryzują się świetnymi parametrami, które współgrają z korzystnymi cenami. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Świątniki Górne w różnych rodzajach. Dzięki temu bez problemu wybierzesz materiał do swoich potrzeb i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świątniki Górne

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Świątniki Górne i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek będzie odpowiednio działać w kotłach różnych rozmiarów i zapewni optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także wspomnieć, że nasz materiał generuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do budynków mieszkalnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy w branży paliw opałowych od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć gwarancję, że zakupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi cechami materiału. Skupiamy się też na tym, aby kupno opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Świątnikach Górnych

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to coś, czego możesz być pewny, zamawiając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Świątnikach Górnych. Szczególnie kluczowa jest nieduża ilość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się świetną wartością opałową i efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Świątniki Górne jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Świątniki Górne)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując najnowocześniejsze paliwo z naszego sklepu, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a ponadto został wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego właściwości i skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i wygodne składowanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz kupionego produktu nie sprawił żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z samochodu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Świątnikach Górnych
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świątniki Górne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Świątnikach Górnych, ale również w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci najwyższą klasę proponowanego opału, jego znakomite parametry oraz korzystne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek workowany to idealna propozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest wyjątkowo efektywne i opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba niebezpiecznych związków chemicznych czy przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój piec. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Świątnikach Górnych, lecz również przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty ma liczne atesty i spełnia wszelakie istotne regulacje. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o dowolnych wymiarach i może być stosowane w praktycznie wszystkich kotłach oferowanych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Świątniki Górne i okolicach!

Ekogroszek Świątniki Górne - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek