Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Libiąż

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Libiążu? Zatem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele propozycji nowoczesnego, wyróżniającego się doskonałą wydajnością materiału opałowego. Dostępne rozwiązania wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z korzystnymi cenami. To jeszcze nie koniec – chcąc spełnić Twoje potrzeby, postaraliśmy się, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Libiąż w kilku rodzajach. Z tego względu w prosty sposób wybierzesz paliwo do własnych potrzeb i rodzaju kotła, którego używasz do zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Libiąż

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy opału skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Libiążu i okolicach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że paliwo poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto produkowany przez naszą firmę materiał zapewnia dużo ciepła w trakcie spalania, przez co jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i siedzib firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni na rynku materiałów opałowych już od więcej niż trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o kupno – kupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z realnymi właściwościami opału. Zadbaliśmy również o to, aby kupno materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Libiążu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Libiążu. Przede wszystkim istotna jest mała ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo materiał charakteryzuje się świetną wartością opałową oraz efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek opałowy obecny w naszej ofercie w mieście Libiąż jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz ekonomicznego i efektywnego paliwa do ogrzewania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Libiąż)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami dotyczącymi jakości, otrzymał cenione odznaczenia, a ponadto jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry oraz skład,

  • łatwość magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i wygodne składowanie w kotłowni czy na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zamówionego materiału nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Libiążu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Libiąż

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Libiąż, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako doświadczony producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zagwarantować Ci świetną jakość proponowanego paliwa, jego doskonałe parametry techniczne oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące wydatki, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności wydajne i niedrogie, a wskutek jego spalania nie wydziela się zbyt wysoka liczba niebezpiecznych substancji i nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Libiąż, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi ważnymi wymaganiami. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do utrzymania żądanej temperatury w domu o jakichkolwiek rozmiarach i może być używane w niemal wszystkich piecach dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Libiążu i okolicach!

Ekogroszek Libiąż - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek