Ekogroszek workowany Alwernia

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Alwernia? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania detali naszej aktualnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, wyróżniającego się najwyższą jakością materiału opałowego. Oferowane produkty wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Alwernia w kilku wersjach. Z tego względu z łatwością dostosujesz paliwo do indywidualnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Alwernia

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży materiałów opałowych postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Alwerni i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarów i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto nasz materiał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Jesteśmy obecni na rynku opału od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć gwarancję, że kupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami opału. Skupiamy się też na tym, aby zakup paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Alwerni

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Znakomite parametry jakościowe to coś, czego możesz być stuprocentowo pewien, kupując dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w Alwerni. Szczególnie kluczowa jest mała zawartość pozostałości powstających w trakcie spalania. Dodatkowo opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w Alwerni jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Alwernia)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na nowoczesne produkty z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie normy jakości, dysponuje cenionymi certyfikatami, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację oraz składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy typ ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i wygodne przechowywanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • szybki i korzystny transport – staramy się, aby przewóz kupionego opału nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Alwerni
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Alwernia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w mieście Alwernia, ale także w pozostałych miastach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę proponowanego opału, jego znakomite parametry techniczne i przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne energetycznie i niedrogie, a w trakcie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój kocioł. Tym samym możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Alwerni, ale też przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu uzyskał różnego rodzaju atesty i spełnia wszelakie ważne wytyczne. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia budynku o dowolnych wymiarach oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich piecach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Alwernia i okolicach!

Ekogroszek Alwernia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek