Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Alwernia

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Alwernia? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania detali naszej aktualnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, wyróżniającego się najwyższą jakością materiału opałowego. Oferowane produkty wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Alwernia w kilku wersjach. Z tego względu z łatwością dostosujesz paliwo do indywidualnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Alwernia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży materiałów opałowych postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Alwerni i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarów i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto nasz materiał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Jesteśmy obecni na rynku opału od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć gwarancję, że kupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami opału. Skupiamy się też na tym, aby zakup paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Alwerni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry jakościowe to coś, czego możesz być stuprocentowo pewien, kupując dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w Alwerni. Szczególnie kluczowa jest mała zawartość pozostałości powstających w trakcie spalania. Dodatkowo opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w Alwerni jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Alwernia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na nowoczesne produkty z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie normy jakości, dysponuje cenionymi certyfikatami, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację oraz składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy typ ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i wygodne przechowywanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • szybki i korzystny transport – staramy się, aby przewóz kupionego opału nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Alwerni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Alwernia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w mieście Alwernia, ale także w pozostałych miastach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę proponowanego opału, jego znakomite parametry techniczne i przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne energetycznie i niedrogie, a w trakcie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój kocioł. Tym samym możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Alwerni, ale też przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu uzyskał różnego rodzaju atesty i spełnia wszelakie ważne wytyczne. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia budynku o dowolnych wymiarach oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich piecach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Alwernia i okolicach!

Ekogroszek Alwernia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek