Ekogroszek workowany Myślenice

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Myślenicach? Zatem zachęcamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom szeroki wybór efektywnego, cechującego się wysoką jakością paliwa węglowego. Oferowane materiały odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, abyś mógł kupić ekogroszek w Myślenicach w różnorodnych rodzajach. Z tego względu bez problemu dopasujesz materiał do swoich potrzeb i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Myślenice

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Myślenicach i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent dokładnie przetestowaliśmy, czy paliwo poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek zapewnia sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem i do domów, i do innych obiektów.

Jesteśmy obecni w branży opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o kupno – zakupiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi cechami materiału. Staramy się również, aby zamówienie paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Myślenicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Świetne parametry to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Myślenicach. W szczególności kluczowa jest nieduża ilość pozostałości, które powstają jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się wysoką ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek workowany dostępny w Myślenicach jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Myślenice)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując najnowocześniejsze materiały z naszego sklepu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi w kwestii jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a dodatkowo został wyposażony w etykietę, na której możesz poznać jego specyfikację i skład,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających higieniczne i wygodne przechowywanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z pojazdu było proste oraz wygodne.

Ekogroszek workowany w Myślenicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Myślenice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Myślenicach, ale także w pozostałych miastach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość dostępnego materiału, jego świetne parametry techniczne oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy to perfekcyjna pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne energetycznie oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój piec. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Myślenice, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty ma liczne odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące regulacje. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o dowolnych wymiarach i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich kotłach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz wydajnego i opłacalnego paliwa grzewczego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Myślenice i okolicach!

Ekogroszek Myślenice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.