Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myślenice

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Myślenicach? Zatem zachęcamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom szeroki wybór efektywnego, cechującego się wysoką jakością paliwa węglowego. Oferowane materiały odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, abyś mógł kupić ekogroszek w Myślenicach w różnorodnych rodzajach. Z tego względu bez problemu dopasujesz materiał do swoich potrzeb i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myślenice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Myślenicach i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent dokładnie przetestowaliśmy, czy paliwo poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek zapewnia sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem i do domów, i do innych obiektów.

Jesteśmy obecni w branży opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o kupno – zakupiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi cechami materiału. Staramy się również, aby zamówienie paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Myślenicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Myślenicach. W szczególności kluczowa jest nieduża ilość pozostałości, które powstają jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się wysoką ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek workowany dostępny w Myślenicach jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Myślenice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując najnowocześniejsze materiały z naszego sklepu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi w kwestii jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a dodatkowo został wyposażony w etykietę, na której możesz poznać jego specyfikację i skład,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających higieniczne i wygodne przechowywanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z pojazdu było proste oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Myślenicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myślenice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Myślenicach, ale także w pozostałych miastach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość dostępnego materiału, jego świetne parametry techniczne oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy to perfekcyjna pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne energetycznie oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój piec. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Myślenice, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty ma liczne odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące regulacje. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o dowolnych wymiarach i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich kotłach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz wydajnego i opłacalnego paliwa grzewczego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Myślenice i okolicach!

Ekogroszek Myślenice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek