Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jordanów

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Jordanów? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszej firmie zapewniamy klientom bogaty wybór innowacyjnego, charakteryzującego się doskonałą wydajnością paliwa węglowego. Dostępne produkty wyróżniają się znakomitymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Jordanów w kilku wariantach. Dzięki temu z łatwością dostosujesz opał do indywidualnych możliwości i typu pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jordanów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy opału postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Jordanów i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zagwarantuje odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Warto także wspomnieć, że nasz ekogroszek generuje dużo ciepła w trakcie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem i do domów, i placówek firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że zakupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami opału. Skupiamy się także na tym, aby kupno paliwa nie było powodem nadwyrężenia osobistego czy firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Jordanowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to coś, czego możesz być pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Jordanów. Szczególnie kluczowa jest niewielka zawartość pozostałości, które powstają jako skutek uboczny spalania. Ponadto opał odznacza się wysoką wartością opałową oraz efektywnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Jordanów jest transportowany w trwałychworkach zawierających 25 kg materiału, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jordanów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na innowacyjne materiały z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, dysponuje licznymi atestami, a do tego został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości i składniki,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają higieniczne i proste magazynowanie w kotłowni lub na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego ekogroszku nie powodował żadnych problemów, a jego transportowanie z i do pojazdu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jordanowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jordanów

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Jordanów, ale również w różnych innych miejscowościach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem w branży, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość dostępnego paliwa, jego znakomite parametry i korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek workowany to perfekcyjna pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne i opłacalne, a w trakcie jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w Jordanowie, ale również przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

To nie koniec – ekogroszek z naszego sklepu ma różnorodne odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami. Najnowocześniejsze źródło energii nada się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o dowolnej wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Jeśli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zapraszamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Jordanowie i okolicach!

Ekogroszek Jordanów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek