Ekogroszek workowany Brzeszcze

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Brzeszcze? Zatem zapraszamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, charakteryzującego się najwyższą klasą materiału opałowego. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL materiały charakteryzują się znakomitymi parametrami, które idą w parze z niskimi cenami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, byś mógł zamówić ekogroszek w mieście Brzeszcze w różnorodnych wariantach. W efekcie w prosty sposób dostosujesz materiał do indywidualnych wymagań i typu kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Brzeszcze

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Brzeszcze i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał poradzi sobie w piecach różnych rozmiarów i będzie w stanie zagwarantować wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Ponadto wytwarzany przez naszą firmę opał generuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem i do domów, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Z tego względu masz pewność, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek opałowy odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami opału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby kupno paliwa nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Brzeszczach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Idealne parametry techniczne to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w mieście Brzeszcze. Przede wszystkim ważna jest mała zawartość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Dodatkowo paliwo wyróżnia się wysoką wartością opałową i efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Brzeszcze jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując nowoczesne paliwo z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszystkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a dodatkowo został wyposażony w etykietę, dzięki której znajdziesz jego parametry oraz składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy typ ekogroszku jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają higieniczne i wygodne składowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i korzystny transport – pilnujemy, aby transport zamówionego materiału nie powodował żadnych problemów, a jego przenoszenie z i do pojazdu było proste oraz wygodne.

Ekogroszek workowany w Brzeszczach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Brzeszcze

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Brzeszcze, ale także w pozostałych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci doskonałą klasę sprzedawanego paliwa, jego świetne parametry, a także korzystne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek workowany to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest wyjątkowo efektywne oraz korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża liczba niebezpiecznych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Brzeszcze, lecz również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu uzyskał liczne odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące normy. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ogrzania domu o dowolnej wielkości i może być używane w niemal wszystkich piecach sprzedawanych aktualnie na rynku. Jeżeli szukasz wydajnego i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zachęcamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Brzeszcze i okolicach!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

BrzeskoGrybówNowy TargSzczawnicaWadowice