Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Wiśnicz

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Nowy Wiśnicz? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór nowoczesnego, wyróżniającego się wysoką jakością paliwa węglowego. Dostępne materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi kosztami zakupu. Co więcej, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, postaraliśmy się, abyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Nowy Wiśnicz w kilku wersjach. Dzięki temu w prosty sposób dostosujesz paliwo do swoich potrzeb i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Wiśnicz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy materiałów opałowych postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w Nowym Wiśniczu i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy ekogroszek poradzi sobie w piecach różnych gabarytów i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do domów, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa w branży materiałów opałowych od 1989 roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o decyzję kupna – nabyty w naszym sklepie węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry wymienione na opakowaniu są zgodne z realnymi cechami materiału. Skupiamy się także na tym, aby zamówienie opału nie było powodem nadwyrężenia osobistego czy firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Wiśniczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to coś, czego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Nowy Wiśnicz. W szczególności kluczowa jest mała zawartość pozostałości powstających jako skutek uboczny spalania. Co więcej, paliwo wyróżnia się świetną wartością opałową oraz efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek obecny w naszym sklepie w Nowym Wiśniczu jest sprzedawany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kilogramów materiału, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowy Wiśnicz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując najnowocześniejsze materiały z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie wytyczne dotyczące jakości, otrzymał istotne certyfikaty, a ponadto jest wyposażony w etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację i skład,

  • wygoda przechowywania – każdy typ opału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i wygodne przechowywanie w określonym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – pilnujemy, aby transport zamówionego materiału nie powodował żadnych kłopotów, a jego przenoszenie z i do samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Wiśniczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Wiśnicz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Nowy Wiśnicz, ale również w innych miejscowościach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci najwyższą klasę sprzedawanego opału, jego doskonałe cechy techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Nasz ekogroszek opałowy to doskonała propozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim efektywne energetycznie oraz opłacalne, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Nowym Wiśniczu, ale także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu ma liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi normami. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich piecach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego i opłacalnego paliwa grzewczego, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Nowym Wiśniczu i okolicach!

Ekogroszek Nowy Wiśnicz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek