Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chrzanów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Chrzanowie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się świetną wydajnością paliwa węglowego. Sprzedawane przez nas rozwiązania wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi kosztami zakupu. Ponadto, chcąc spełnić Twoje wymagania, postaraliśmy się, żebyś mógł nabyć ekogroszek w Chrzanowie w różnorodnych wersjach. Z tego względu bez problemu dostosujesz opał do swoich wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chrzanów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Chrzanów i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo będzie odpowiednio funkcjonować w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto produkowany przez naszą firmę materiał generuje sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem i do domów jednorodzinnych, i do innych obiektów.

Nasza firma działa w branży paliw opałowych już od ponad trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz gwarancję, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a parametry podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami produktu. Skupiamy się również na tym, aby kupno materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Chrzanowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w Chrzanowie. W szczególności istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo opał odznacza się wysoką wartością opałową oraz efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek opałowy oferowany w mieście Chrzanów jest sprzedawany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kilogramów produktu, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z niedrogiego w eksploatacji i efektywnego energetycznie materiału do zapewniania ciepła dla każdego budynku, to dostępny w naszym sklepie ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chrzanów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując nowoczesne materiały z naszego asortymentu, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami dotyczącymi jakości, dysponuje istotnymi certyfikatami, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz jego właściwości i skład,

  • komfort przechowywania – każdy typ ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i proste składowanie w kotłowni lub przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – pilnujemy, aby transport kupionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chrzanowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chrzanów

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Chrzanowie, ale również w pozostałych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony producent, który od wielu lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zapewnić Ci świetną jakość sprzedawanego paliwa, jego znakomite parametry, a także korzystne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne energetycznie i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie wydziela się zbyt wysoka liczba toksycznych substancji czy dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Chrzanów, ale też przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne atesty i spełnia wszystkie ważne regulacje. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o dowolnych gabarytach i może być używane w praktycznie wszystkich piecach sprzedawanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Chrzanów i okolicach!

Ekogroszek Chrzanów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek