Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stary Sącz

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Stary Sącz? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór nowoczesnego, wyróżniającego się świetną klasą paliwa węglowego. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL rozwiązania odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi kosztami zakupu. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w Starym Sączu w różnorodnych wariantach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz opał do swoich możliwości i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stary Sącz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w Starym Sączu i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i zagwarantuje odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo produkowany przez nas opał generuje dużo ciepła podczas spalania, przez co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do innych obiektów.

Jesteśmy obecni w branży paliw opałowych już od przeszło 30 lat. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kupno – kupiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry wymienione na opakowaniu są zgodne z realnymi cechami opału. Staramy się również, aby zakup paliwa nie powodowało nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Starym Sączu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to coś, czego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Starym Sączu. Przede wszystkim istotna jest mała ilość pozostałości powstających jako skutek uboczny spalania. Co więcej, opał wyróżnia się korzystną wartością opałową oraz efektywnością, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany obecny w naszym sklepie w Starym Sączu jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania każdego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stary Sącz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie wytyczne dotyczące jakości, otrzymał istotne atesty, a ponadto został wzbogacony o etykietę, na której możesz przeanalizować jego parametry oraz składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy typ opału z tej kategorii jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i łatwe przechowywanie w określonym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i bezproblemowy transport – pilnujemy, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do samochodu było łatwe oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Starym Sączu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stary Sącz

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w mieście Stary Sącz, ale też w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci wysoką jakość sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry oraz przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek to perfekcyjna oferta dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest wyjątkowo efektywne energetycznie oraz opłacalne, a w trakcie jego spalania nie produkuje się nadmierna ilość niebezpiecznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Starym Sączu, ale także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnego rodzaju odznaczenia i spełnia wszelakie obowiązujące wymagania. Najnowocześniejsze źródło ciepła sprawdzi się do ogrzania budynku o dowolnej wielkości i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich kotłach dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli szukasz wydajnego i opłacalnego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Stary Sącz i okolicach!

Ekogroszek Stary Sącz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek