Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sucha Beskidzka

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Sucha Beskidzka? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele rodzajów innowacyjnego, charakteryzującego się wysoką wydajnością paliwa węglowego. Oferowane rozwiązania wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z korzystnymi cenami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Sucha Beskidzka w kilku wersjach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz opał do swoich potrzeb i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sucha Beskidzka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Sucha Beskidzka i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek poradzi sobie w kotłach różnych gabarytów i zapewni optymalną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Warto także wspomnieć, że nasz opał zapewnia sporo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem i do domów, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy na rynku opału od przeszło trzech dekad. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że zamówiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi cechami produktu. Skupiamy się również na tym, aby kupno opału nie było powodem nadwyrężenia osobistego czy firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Suchej Beskidzkiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry techniczne to aspekt, którego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Suchej Beskidzkiej. Szczególnie kluczowa jest niewielka ilość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Co więcej, opał wyróżnia się korzystną wartością opałową oraz wydajnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek workowany oferowany w Suchej Beskidzkiej jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla każdego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sucha Beskidzka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na innowacyjne paliwo z naszego sklepu, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, dysponuje licznymi certyfikatami, a dodatkowo jest wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego właściwości oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających czyste i proste przechowywanie w kotłowni czy na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i korzystny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Suchej Beskidzkiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sucha Beskidzka

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Sucha Beskidzka, ale też w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci doskonałą klasę dostępnego paliwa, jego świetne parametry techniczne i korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek to perfekcyjna pozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące wydatki, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest w szczególności efektywne i niedrogie, a podczas jego spalania nie wytwarza się zbyt duża ilość toksycznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Sucha Beskidzka, lecz także przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszego sklepu ma różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi ważnymi wytycznymi. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia domu o dowolnych wymiarach i może być używane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych aktualnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Suchej Beskidzkiej i okolicach!

Ekogroszek Sucha Beskidzka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek