Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radłów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Radłowie? W takim razie zachęcamy do poznania szczegółów naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele propozycji nowoczesnego, odznaczającego się wysoką jakością paliwa węglowego. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL rozwiązania charakteryzują się znakomitymi parametrami, które idą w parze z korzystnymi kosztami zakupu. To nie wszystko – chcąc spełnić Twoje wymagania, postaraliśmy się, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Radłów w kilku wersjach. Z tego względu z łatwością wybierzesz paliwo do swoich możliwości i typu pieca, którego używasz do zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radłów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL postaraliśmy się, aby oferowany ekogroszek w mieście Radłów i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz ekogroszek generuje dużo ciepła podczas spalania, przez co jest opłacalnym wyborem i do domów jednorodzinnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Jesteśmy obecni na rynku paliw opałowych od więcej niż 30 lat. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że zamówiony w naszym sklepie węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami opału. Skupiamy się również na tym, aby kupno opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Radłowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to kwestia, której możesz być pewien, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Radłowie. Przede wszystkim kluczowa jest mała ilość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo opał wyróżnia się wysoką ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Radłów jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzewania każdego budynku, to dostępny w naszym sklepie ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radłów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na nowoczesne paliwo węglowe z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, otrzymał istotne atesty, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, na której znajdziesz jego właściwości oraz skład,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe magazynowanie w kotłowni lub przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego materiału nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radłowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radłów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w mieście Radłów, ale też w wielu innych miastach w kraju. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie na rynku, możemy zapewnić Ci świetną klasę dostępnego materiału, jego świetne parametry techniczne i korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to znakomita propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć bieżące płatności, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim efektywne energetycznie i korzystne cenowo, a na etapie jego spalania nie wytwarza się zbyt duża ilość niebezpiecznych związków chemicznych i nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Radłowie, lecz również przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszego sklepu uzyskał liczne odznaczenia i spełnia wszystkie istotne wymagania. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnej wielkości oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Radłowie i okolicach!

Ekogroszek Radłów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek