Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Słomniki

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Słomnikach? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele rodzajów nowoczesnego, odznaczającego się doskonałą klasą materiału opałowego. Dostępne materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi cenami. To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Słomniki w różnych wersjach. W efekcie bez problemu wybierzesz paliwo do indywidualnych możliwości i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Słomniki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Słomnikach i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w kotłach różnych rozmiarów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz materiał zapewnia dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy na rynku opału już od 1989 roku. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany odznacza się wysoką jakością, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami materiału. Staramy się również, aby zakup materiału nie powodowało nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Słomnikach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Słomnikach. Przede wszystkim kluczowa jest nieduża zawartość pozostałości powstających w efekcie spalania. Co więcej, paliwo odznacza się wysoką wartością opałową i efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Słomniki jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Słomniki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami dotyczącymi jakości, otrzymał cenione atesty, a ponadto jest wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego parametry i składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj materiału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i łatwe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport zamówionego produktu nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Słomnikach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Słomniki

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Słomnikach, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci doskonałą jakość dostępnego paliwa, jego świetne parametry, a także przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę węgiel ekogroszek to doskonała propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne oraz korzystne cenowo, a na etapie jego spalania nie powstaje nadmierna liczba toksycznych substancji i przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Słomniki, lecz również przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty zdobył różnego rodzaju odznaczenia i spełnia wszelakie obowiązujące regulacje. Innowacyjne źródło ciepła nada się do ocieplenia domu o jakichkolwiek rozmiarach oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich kotłach sprzedawanych aktualnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i opłacalnego opału, to zachęcamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Słomnikach i okolicach!

Ekogroszek Słomniki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek