Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kraków

Nasza firma SAM-BUD-ROL nie bez powodu jest jedną z najlepiej ocenianych w całym kraju. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości opału, a w tym między innymi ekogroszku w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące dotychczas zrealizowanych transakcji pozwoliło nam dopracować ofertę do perfekcji, dlatego oferujemy światowej jakości ekogroszek workowany w Krakowie w korzystnej cenie. Ponadto dbamy o jego odpowiednie pakowanie oraz szybkie dostarczenie do klienta (nawet w ciągu 7 dni), a także chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Aby się z nami skontaktować, zadzwoń na jeden z podanych numerów telefonu bądź napisz do nas wiadomość e-mail. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kraków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Nie uznajemy żadnych półśrodków, dlatego ekogroszek w Krakowie i okolicach firmy SAM-BUD-ROL odznacza się między innymi wysoką wydajnością. Jest przeznaczony do różnych rodzajów kotłów, których użytkowanie jest zgodne z prawem. Produkt został objęty wszelkimi wymaganymi certyfikatami. Nasza nowoczesna linia produkcyjna zapewnia duże zautomatyzowanie całego procesu, dzięki czemu gwarantujemy błyskawiczną realizację wszystkich zleceń oraz możliwość dostarczenia bardzo dużych ilości opału np. do firm, hal czy zakładów produkcyjnych.

Ponadto dla naszej marki istotna jest także cena ekogroszku. Wiemy doskonale, że koszty ogrzewania mogą być bardzo wysokie, dlatego ceny zakupu opału w naszej firmie dopasowaliśmy do zasobności portfela większości nabywców. Właśnie z tego względu oferujemy kilka linii ekogroszku, różniących się głównie wartością opałową i wydajnością z każdego kilograma. Przejrzyj koniecznie wszystkie warianty węgla ekogroszku SAM-BUD-ROL i zdecyduj się na jeden z nich!

Najlepszy ekogroszek w Krakowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Parametry jakościowe ekogroszku w Krakowie SAM-BUD-ROL mają dla nas pierwszorzędne znaczenie, dlatego warto je przybliżyć. Wszystkie warianty oferowane w naszej firmie zostały wykonane z doskonałej jakości surowców, gwarantujących znakomite właściwości użytkowe. Mają niską zawartość podziarna, nadziarna, wilgoci oraz siarki całkowitej. Ponadto ich spalanie generuje małą ilość popiołu, co ma duże znaczenie dla większości użytkowników nowoczesnych, czy tych nieco starszych kotłów odpowiedniej klasy. Wartość opałowa do nawet 29,5 MJ/kg gwarantuje wysoką wydajność. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem traktujemy naszego klienta w pełni priorytetowo, dlatego worki przechowujemy w optymalnych warunkach temperaturowych oraz wilgoci.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kraków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Łatwość transportu ekogroszku ze względu na pakowanie w poręczne, wytrzymałe worki o odpowiedniej wadze, co pozwala na wygodne przewożenie opału w samochodzie dostawczym.

  • Wysoka jakość, którą potwierdzają przeprowadzone testy i certyfikaty. Dowodem jest wydawane do każdego zamówienia Świadectwo Jakości Węgla oraz widoczna na każdym worku etykieta ze składem i właściwościami danego ekogroszku.

  • Zachowanie porządku – ekogroszek sprzedawany w workach ułatwia utrzymanie czystości i porządku w kotłowni i na podwórku. Ponadto opakowania doskonale chronią zawartość przed dostępem wilgoci i zabrudzeń, dzięki czemu opał jest zawsze czysty i suchy.

  • Ekonomiczna formuła – niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że ekogroszek oddaje maksymalnie ciepło, nie zostawiając po sobie dużej ilości resztek w piecu, co również chroni przed wystąpieniem awarii kotła.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krakowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kraków

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wysokiej jakości ekogroszku w Krakowie i okolicach, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Firma SAM-BUD-ROL istnieje na rynku już od ponad 30 lat i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, wieloletnim doświadczeniem w branży, a także oferowaniem najwyższej klasy paliwa, które charakteryzuje się przede wszystkim wydajnością i efektywnością. Zakup ekogroszku dostępnego w naszej firmie to doskonałe rozwiązanie, które zawsze się opłaci. Atrakcyjna cena sprawia, że opał tego rodzaju jest bardzo ekonomiczny, a liczne certyfikaty i regularnie przeprowadzane testy świadczą o tym, że jego wpływ na środowisko naturalne jest dużo mniejszy niż tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotle zasypowym. Wykorzystywanie ekogroszku do ogrzewania pomieszczeń zapewnia szybkie i równomierne rozłożenie się ciepła, które przez długi czas utrzymuje się we wnętrzach.

Warto także zwrócić uwagę na konkretne właściwości węgla w postaci ekogroszku. Przede wszystkim jest to wysokoenergetyczny opał o małej zawartości pyłów i popiołu, który nie emituje dokuczliwego dymu podczas spalania i nadmiernej ilości toksycznych substancji. W trakcie palenia nie dochodzi do produkcji dużej ilości popiołu i pyłu, co pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu, zapewniając wieloletnią bezawaryjną pracę zarówno starszych pieców, jak i kotłów nowszej generacji.

Ekogroszek Kraków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek