Ekogroszek workowany Olkusz

W firmie SAM-BUD-ROL oferujemy najwyższej jakości opał, w tym między innymi ekogroszek w Olkuszu, dostępny w korzystnej cenie. Wielu dotychczas obsłużonych klientów oraz 30-letnia obecność naszej firmy na rynku sprawia, że dysponujemy największym doświadczeniem, które jest niezbędne w tej branży. Każdy ekogroszek workowany w Olkuszu dostępny w ofercie naszego przedsiębiorstwa jest w pełni zgodny z oczekiwaniami współczesnych konsumentów i jest przeznaczony do zastosowania z większością legalnych obecnie kotłów. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz przyjazną obsługę klienta. Jeśli chcesz zadać nam jakiekolwiek pytanie – zadzwoń do nas na jeden z podanych numerów telefonu bądź napisz nam wiadomość e-mail. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, również na kwestie czysto techniczne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Olkusz

EKOGROSZEK dla wymagających

Warto zauważyć, że ekogroszek w Olkuszu i okolicach firmy SAM-BUD-ROL jest przeznaczony dla świadomych i nowoczesnych klientów, którzy chcą go użytkować we własnym gospodarstwie domowym lub w firmie. Ekogroszek oferujemy w kilku wariantach i seriach, różniących się głównie parametrem wartości opałowej, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi liniami. Nasza firma jest także jedną z najnowocześniejszych na rynku. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym i nowoczesną linią produkcyjną, która gwarantuje pełną powtarzalność każdej serii. Dzięki temu każdy zakupiony przez Ciebie worek węgla ekogroszku będzie miał te same cechy użytkowe.

Zwracamy także ogromną uwagę na cenę ekogroszku, którą ustaliliśmy na optymalnym poziomie, zważając na jego jakość oraz wydajność. Dostarczamy go w przeciągu 7 dni i przechowujemy zawsze w idealnych warunkach temperaturowych i wilgotności powietrza. Dzięki temu ekogroszek SAM-BUD-ROL odznacza się niezrównaną wydajnością.

Najlepszy ekogroszek w Olkuszu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Olkuszu już od wielu lat, zapewniając wszystkim klientom doskonałą obsługę i największy wybór w kraju. Nasz ekogroszek polecamy zarówno do domów jednorodzinnych o niewielkim zapotrzebowaniu na ciepło, jak i do dużych firm czy biurowców, w których zwraca się uwagę na wysoką wydajność ogrzewania. Właśnie dlatego dostępny ekogroszek workowany w Olkuszu naszej firmy odznacza się wysoką wartością opałową przy niskiej zawartości popiołu oraz wilgoci i siarki całkowitej. Ponadto zapewniamy powtarzalne wymiary ziarna i brak błędów fabrycznych, dzięki czemu nasz ekogroszek jest spełnieniem wszelkich oczekiwań, najbardziej wymagających klientów.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Olkusz)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Ekogroszek SAM-BUD-ROL charakteryzuje się ekonomiczną formułą i niską zawartością popiołu oraz siarki, dzięki czemu oddaje maksymalne ciepło, nie pozostawiając resztek w piecu po spaleniu.

  • Oferowany przez nas ekogroszek ułatwia zachowanie czystości w kotłowni i na podwórku, gdyż jest pakowany w zamykane worki, które jednocześnie są poręczne i wygodne w transporcie.

  • Każdy ekogroszek ma etykietę ze składem i parametrami.

  • Wysokoenergetyczny ekogroszek sprawia, że ogrzewanie każdego pomieszczenia jest szybkie, a ciepło utrzymuje się przez długi czas.

Ekogroszek workowany w Olkuszu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Olkusz

Nasze usługi i sprzedaż produktów oferujemy na terenie całej Polski. Jeśli poszukujesz ekogroszku w Olkuszu i okolicach, to doskonale trafiłeś. Gwarantujemy najwyższej jakości nowoczesne paliwo węglowe, co potwierdzają regularnie przeprowadzane testy i certyfikaty. Do każdego zamówienia wystawiany jest Świadectwo Jakości Węgla, które świadczy o dużo mniejszym wpływie produktu na środowisko naturalne w porównaniu do tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotle zasypowym. Nasza firma w ciągu 30 lat działania na rynku poznała potrzeby klientów, dzięki czemu oferuje wysokiej klasy opał, spełniający wszelkie oczekiwania współczesnych nabywców. Obecnie ekogroszek należy do jednego z najlepiej sprzedawanych materiałów opałowych. Występuje w kilku wersjach do wyboru. Po złożeniu zamówienia dostarczymy go na wskazany adres w specjalnie przystosowanych workach polipropylenowych. Opakowania te skutecznie chronią zawartość przed dostępem wilgoci i zabrudzeń, dzięki czemu ekogroszek znajdujący się wewnątrz, jest suchy i pozbawiony zanieczyszczeń.

Co ważne, oferowany przez naszą firmę SAM-BUD-ROL ekogroszek w Olkuszu i okolicach można wykorzystać do większości kotłów – zarówno starszej, jak i nowszej generacji. Największą wydajnością i wartością energetyczną charakteryzuje się wersja POWER MAX, przeznaczona do pieców 5 generacji. Jednak warianty COMFORT oraz CLASSIC dla pieców klasy 3 i 4 oraz ECODESIGN przeznaczone do kotłów należących do 3, 4 i 5 są równie wysokiej jakości. Podczas ich spalania nie dochodzi do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co chroni kocioł przed wystąpieniem awarii.

Ekogroszek Olkusz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.