Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Sącz

Szukasz ofert na ekogroszek w Nowym Sączu? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w produkcji i dostarczaniu najwyższej klasy paliw węglowych, przez co byliśmy w stanie wypracować uznanie wielu osób prywatnych i przedsiębiorstw z całej Polski. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, dostępny zarówno w mieście Nowy Sącz, jak i różnych innych miastach w całej Polsce. Co więcej, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, przygotowaliśmy różnorodne rodzaje nowoczesnych paliw stałych, których najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Sącz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w Nowym Sączu i okolicach to zdecydowanie produkt trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Obecne w naszym sklepie produkty doskonale nadają się do wyposażania nie tylko domów prywatnych, ale też innych budynków – biur, zakładów przemysłowych i tym podobnych. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wyprodukowane ciepło pozwoli osiągnąć wymaganą temperaturę w każdym kącie.

To nie koniec korzyści! Jako producent możemy sprzedawać pewny i najwyższej jakości opał w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Wobec tego masz okazję postawić na świetny, ceniony przez klientów i zgodny z wszystkimi wymogami opał bez naciągania rodzinnego czy służbowego majątku. Z wykorzystaniem dostępnego w naszym sklepie opału zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Sączu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Nowy Sącz i okolicach odznacza się w szczególności niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką ilością popiołu powstającą w trakcie spalania. Z dobrym skutkiem można wykorzystywać go w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony materiał jest pakowany w wytrzymałe, dogodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. Wśród oferowanych przez nas produktów dostępny jest wydajny ekogroszek w różnorodnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wydajnością, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowy Sącz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni i zaufani producenci, a także specjalne oznaczenia umieszczone na opakowaniach, poświadczające o składzie i strukturze paliwa,

  • prosty dowóz – ekogroszek workowany jest prosty oraz szybki podczas przenoszenia z i do samochodu, co automatycznie wywiera korzystny efekt na szybkość przesyłki dokładnie do wskazanego miejsca,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę materiał opałowy jest bezproblemowy i czysty w składowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego odmierzania udostępniania poprzez precyzyjnie określoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które z pewnością zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Sączu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Sącz

W SAM-BUD-ROL od wielu lat oferujemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, zalecane do domów jednorodzinnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w którym można znaleźć między innymi ekogroszek workowany dostępny w Nowym Sączu i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników szukających efektywnego, kompatybilnego z kotłami różnych kategorii innowacyjnego paliwa węglowego.

Zakup nowoczesnego materiału opałowego prosto od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to także korzystny sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo korzystna, a dodatkowo sam opał należy do grupy ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale przy tym wysoką jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym poświadczeniem świetnej jakości ekogroszku oferowanego w Nowym Sączu są liczne badania, podkreślające jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i właściwości. Stawiając na nasze usługi, nie kupujesz kota w worku – każdy z produktów ma umieszczone na worku dokładne dane w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że podczas spalania będą powstawać spore ilości niebezpiecznych środków czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Nowy Sącz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek