Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Andrychów

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Andrychowie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, odznaczającego się świetną klasą materiału opałowego. Oferowane produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami, które idą w parze z niskimi cenami. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje potrzeby, zadbaliśmy o to, byś mógł nabyć ekogroszek w mieście Andrychów w kilku wariantach. Dzięki temu bez problemu dostosujesz opał do własnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Andrychów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych postaraliśmy się, aby oferowany ekogroszek w Andrychowie i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet szczególnie wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek sprawdzi się w piecach różnej wielkości i zagwarantuje odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Warto także wspomnieć, że produkowany przez naszą firmę opał oferuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do domów, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Nasza firma działa w branży opału od 1989 roku. Z tego względu nie musisz się obawiać o kupno – kupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a jego parametry wymienione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi właściwościami materiału. Staramy się także, aby zakup opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Andrychowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to coś, czego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w Andrychowie. W szczególności ważna jest niewielka zawartość pozostałości, które powstają podczas spalania. Dodatkowo materiał charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Andrychów jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli potrzebujesz opłacalnego i wydajnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Andrychów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne produkty z naszej oferty, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a dodatkowo jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i łatwe przechowywanie w kotłowni lub na podwórku,

  • łatwość dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zamówionego materiału nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie z i do pojazdu było proste oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Andrychowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Andrychów

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Andrychów, ale też w pozostałych miastach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zaoferować Ci najwyższą klasę sprzedawanego opału, jego znakomite parametry, a także przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie i niedrogie, a wskutek jego spalania nie produkuje się zbyt wysoka ilość niebezpiecznych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Andrychowie, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu zdobył liczne certyfikaty i spełnia wszelakie obowiązujące wytyczne. Innowacyjne źródło ciepła nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o dowolnych gabarytach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych obecnie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego energetycznie i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Andrychowie i okolicach!

Ekogroszek Andrychów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek