Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czchów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Czchowie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele rodzajów nowoczesnego, odznaczającego się doskonałą jakością materiału opałowego. Oferowane rozwiązania charakteryzują się świetnymi parametrami, które współgrają z niskimi kosztami zakupu. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Czchów w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu wybierzesz opał do własnych możliwości i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czchów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży opału zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Czchowie i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że paliwo sprawdzi się w piecach różnej wielkości i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz ekogroszek zapewnia sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest korzystnym cenowo wyborem i do budynków mieszkalnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy w branży opału od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o kupno – kupiony u nas ekogroszek workowany odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami produktu. Staramy się również, aby zamówienie paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Czchowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to aspekt, którego możesz być pewny, wybierając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Czchów. W szczególności kluczowa jest nieduża zawartość pozostałości powstających podczas spalania. Ponadto materiał odznacza się korzystną wartością opałową i efektywnością energetyczną, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek dostępny w Czchowie jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czchów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze paliwo z naszego sklepu, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi w kwestii jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a do tego jest wyposażony w naklejkę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i proste magazynowanie w kotłowni czy przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – pilnujemy, aby transport kupionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czchowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czchów

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Czchów, ale także w innych miastach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną klasę proponowanego materiału, jego znakomite parametry oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek workowany to znakomita oferta dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo wydajne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie produkuje się zbyt wysoka liczba szkodliwych związków chemicznych czy dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Czchów, ale też przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi ważnymi wytycznymi. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do ocieplenia budynku o dowolnych gabarytach oraz może być używane w praktycznie wszystkich kotłach dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Czchów i okolicach!

Ekogroszek Czchów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek