Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miechów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Miechowie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów nowoczesnego, charakteryzującego się wysoką klasą paliwa węglowego. Sprzedawane w naszym sklepie produkty charakteryzują się świetnymi parametrami, które współgrają z niskimi opłatami. Ponadto, chcąc spełnić Twoje wymagania, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Miechowie w kilku rodzajach. W efekcie bez problemu dopasujesz opał do indywidualnych wymagań i typu kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miechów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Miechów i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że ekogroszek będzie odpowiednio działać w kotłach różnej wielkości i zapewni żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz materiał oferuje dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem i do domów, i do innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie w branży opału już od 1989 roku. Z tego względu nie musisz się obawiać o zakup – nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi cechami opału. Zadbaliśmy także o to, aby kupno opału nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Miechowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Miechów. Szczególnie ważna jest mała zawartość pozostałości powstających w trakcie spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się wysoką wartością opałową oraz efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Miechów jest dostarczany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z niedrogiego w eksploatacji i efektywnego energetycznie materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Miechów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając innowacyjne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszystkie regulacje dotyczące jakości, dysponuje cenionymi atestami, a ponadto został wzbogacony o naklejkę, na której możesz przeanalizować jego parametry i składniki,

  • komfort magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających czyste i bezproblemowe składowanie w kotłowni czy na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport kupionego opału nie sprawił żadnych problemów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Miechowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miechów

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Miechowie, ale również w innych miastach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od dekad cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę proponowanego materiału, jego doskonałe parametry, a także korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez nas ekogroszek opałowy to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest w szczególności wydajne oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych związków chemicznych czy dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Miechowie, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu zdobył liczne certyfikaty i spełnia wszelakie obowiązujące normy. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ogrzania budynku o dowolnych rozmiarach oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego opału, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Miechowie i okolicach!

Ekogroszek Miechów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek