Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zakopane

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w mieście Zakopane? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziesz wydajne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz sprzedaży najwyższej jakości paliw węglowych, wskutek czego byliśmy w stanie wypracować kredyt zaufania tysięcy klientów prywatnych i biznesowych z całej Polski. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w mieście Zakopane, ale także wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różnorodne odmiany innowacyjnych paliw węglowych, których najwyższa jakość współgra z przystępną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zakopane

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Zakopanem i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie opał dla szczególnie bezkompromisowych klientów, którzy poszukują innowacyjnego i wydajnego materiału opałowego. Zawarte w naszym sklepie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale również budynków o innym przeznaczeniu – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów piecach, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło zapewni odpowiednią temperaturę w każdym kącie.

To nie koniec korzyści! Dzięki własnej produkcji mamy wyjątkową możliwość dostarczać wydajny i doskonałej jakości produkt w świetnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu możesz kupić świetny, ceniony przez klientów i zgodny z wszelkimi wymogami ekogroszek bez nadwyrężania rodzinnego albo należącego do firmy budżetu. Z wykorzystaniem dostępnego u nas opału zmniejszysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Zakopanem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Zakopanem i okolicach charakteryzuje się przede wszystkim sporą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości produkowaną podczas wykorzystania. Z dobrym skutkiem można stosować nasz opał w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Kupując proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w wytrzymałe, wygodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także proste w transporcie. Wśród oferowanych przez nas produktów dostępny jest wydajny ekogroszek w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami liczbą dostarczanych kalorii ciepła, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zakopane)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, którą potwierdzają cenieni oraz sprawdzeni dostawcy oraz ściśle określone oznaczenia widoczne na produkcie, poświadczające o wydajności i strukturze materiału,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest prosty, a także szybki podczas przenoszenia do i z samochodu, co jednocześnie wpływa na szybkość dostawy prosto pod określony adres,

  • porządek – nasz materiał opałowy jest łatwy i czysty w składowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość prostego racjonowania udostępniania poprzez odpowiednio określoną ilość i ciężar efektywnego paliwa węglowego, które z łatwością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zakopanem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zakopane

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy placówek firm. Nasz sklep, w którym znajduje się szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany sprzedawany w mieście Zakopane i okolicach, powstał specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, zgodnego z piecami różnych kategorii wysokiej klasy materiału opałowego.

Zakup wydajnego paliwa węglowego prosto od producenta to jednocześnie korzystny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie opłacalna, a jednocześnie sam ekogroszek jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale także wysoką jakość i skuteczność. Dzięki temu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi przepisami.

Najlepszym poświadczeniem doskonałej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w Zakopanem są liczne certyfikaty, podkreślające jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i własności. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów zawiera na worku kluczowe dane na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz zdolności spiekania. Dzięki temu nie musisz się martwić, że w trakcie korzystania z opału wytworzą się spore ilości niekorzystnych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła grzewczego. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Zakopane - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek