Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rabka-Zdrój

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Rabka-Zdrój? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele rodzajów innowacyjnego, cechującego się świetną jakością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL rozwiązania odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z niskimi cenami. To jeszcze nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, byś mógł nabyć ekogroszek w Rąbce-Zdroju w różnych wersjach. Z tego względu bez problemu wybierzesz opał do indywidualnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rabka-Zdrój

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Rabka-Zdrój i okolicach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo poradzi sobie w kotłach różnych rozmiarów i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo produkowany przez nas ekogroszek generuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy na rynku opału już od 1989 roku. Dzięki temu masz pewność, że nabyty w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami opału. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby kupno opału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Rąbce-Zdroju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to coś, czego możesz być pewien, wybierając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w Rąbce-Zdroju. Szczególnie istotna jest mała ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Co więcej, materiał charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać materiał zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Rabka-Zdrój jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego materiału do zapewniania ciepła dla każdego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie doskonałym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rabka-Zdrój)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne paliwo z naszego asortymentu, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami w kwestii jakości, otrzymał istotne atesty, a ponadto został wyposażony w etykietę, na której możesz poznać jego właściwości i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy typ ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i wygodne składowanie w kotłowni czy przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • prosty i korzystny transport – pilnujemy, aby przewóz zakupionego materiału nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rąbce-Zdroju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rabka-Zdrój

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Rabka-Zdrój, ale także w wielu innych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci rewelacyjną jakość dostępnego materiału, jego znakomite parametry i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz ekogroszek to perfekcyjna pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności wydajne oraz opłacalne, a w trakcie jego spalania nie powstaje nadmierna liczba toksycznych substancji i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Rabka-Zdrój, ale też przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu uzyskał różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o jakiejkolwiek wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych aktualnie na rynku. Jeśli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Rabka-Zdrój i okolicach!

Ekogroszek Rabka-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek