Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynica-Zdrój

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Krynica-Zdrój? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów nowoczesnego, odznaczającego się najwyższą klasą paliwa węglowego. Dostępne rozwiązania charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dopilnowaliśmy, abyś mógł nabyć ekogroszek w Krynicy-Zdroju w kilku wariantach. Z tego względu z łatwością wybierzesz opał do indywidualnych wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynica-Zdrój

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Krynicy-Zdroju i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy opał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnych rozmiarów i zapewni żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Ponadto nasz opał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa na rynku opału od 1989 roku. Z tego względu nie musisz się obawiać o kupno – zakupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a jego parametry podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami materiału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zakup materiału nie było powodem nadwyrężenia osobistego czy firmowego budżetu. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Krynicy-Zdroju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Krynicy-Zdroju. W szczególności istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się korzystną wartością opałową oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek dostępny w Krynicy-Zdroju jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego paliwa do ogrzania każdego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krynica-Zdrój)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi w kwestii jakości, dysponuje cenionymi certyfikatami, a dodatkowo jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry oraz składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i proste przechowywanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz kupionego materiału nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krynicy-Zdroju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynica-Zdrój

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Krynicy-Zdroju, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako doświadczony producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci doskonałą klasę proponowanego opału, jego doskonałe parametry oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to perfekcyjna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności wydajne i korzystne cenowo, a na etapie jego spalania nie powstaje zbyt wysoka liczba szkodliwych związków chemicznych czy przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Krynica-Zdrój, lecz również przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty ma różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi wytycznymi. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnej wielkości i może być stosowane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Krynica-Zdrój i okolicach!

Ekogroszek Krynica-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek