Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryglice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Ryglice? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do poznania detali naszej obecnej oferty! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji efektywnego, wyróżniającego się najwyższą wydajnością paliwa węglowego. Oferowane materiały charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, które idą w parze z atrakcyjnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Ryglicach w różnych wersjach. W efekcie bez problemu wybierzesz paliwo do swoich potrzeb i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryglice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w mieście Ryglice i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że opał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także wspomnieć, że produkowany przez naszą firmę materiał generuje sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy na rynku materiałów opałowych od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że kupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z realnymi cechami produktu. Staramy się także, aby kupno opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Ryglicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to aspekt, którego możesz być pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Ryglice. Przede wszystkim ważna jest mała ilość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Dodatkowo opał charakteryzuje się korzystną wartością opałową oraz efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w Ryglicach jest transportowany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz opłacalnego i efektywnego materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to dostępny w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ryglice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając nowoczesne materiały z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszystkie wytyczne dotyczące jakości, otrzymał liczne atesty, a do tego został wyposażony w etykietę, na której znajdziesz jego parametry i skład,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają czyste i proste składowanie w kotłowni lub przy budynku,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby transport kupionego opału nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ryglicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryglice

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Ryglice, ale też w wielu innych miastach w Polsce. Jako działający od dawna wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci rewelacyjną jakość proponowanego materiału, jego znakomite parametry oraz przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to idealna oferta dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest wyjątkowo efektywne i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym możesz zaoszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Ryglice, ale także przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnorodne atesty i jest zgodny ze wszelkimi ważnymi wytycznymi. Najnowocześniejsze źródło ciepła nada się do ocieplenia domu o dowolnych wymiarach oraz może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i opłacalnego paliwa grzewczego, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Ryglice i okolicach!

Ekogroszek Ryglice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek