Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bobowa

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Bobowej? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się najwyższą wydajnością opału. Dostępne materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami, które idą w parze z atrakcyjnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, dopilnowaliśmy, byś mógł nabyć ekogroszek w Bobowej w kilku rodzajach. Z tego względu bez problemu dostosujesz materiał do własnych potrzeb i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bobowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Bobowej i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo wytwarzany przez naszą firmę materiał zapewnia sporo ciepła podczas spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i siedzib firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie na rynku materiałów opałowych od przeszło trzech dekad. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że zamówiony u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy także o to, aby kupno paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Bobowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w Bobowej. Przede wszystkim kluczowa jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo opał charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Ekogroszek opałowy dostępny w Bobowej jest transportowany w wytrzymałychopakowaniach o wadze 25 kilogramów, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bobowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając nowoczesne produkty z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, dysponuje cenionymi atestami, a ponadto został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości oraz skład,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i wygodne magazynowanie w kotłowni lub na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zamówionego materiału nie sprawiał żadnych problemów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bobowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bobowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Bobowa, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci doskonałą klasę proponowanego opału, jego doskonałe cechy techniczne, a także przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to perfekcyjna propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie i niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych substancji czy nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Bobowa, ale również przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu ma różnorodne odznaczenia i spełnia wszystkie istotne wytyczne. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnych rozmiarach oraz może być używane w praktycznie wszystkich piecach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz wydajnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Bobowa i okolicach!

Ekogroszek Bobowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek