Ekogroszek workowany Bobowa

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Bobowej? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się najwyższą wydajnością opału. Dostępne materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami, które idą w parze z atrakcyjnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, dopilnowaliśmy, byś mógł nabyć ekogroszek w Bobowej w kilku rodzajach. Z tego względu bez problemu dostosujesz materiał do własnych potrzeb i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bobowa

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Bobowej i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo wytwarzany przez naszą firmę materiał zapewnia sporo ciepła podczas spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i siedzib firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie na rynku materiałów opałowych od przeszło trzech dekad. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że zamówiony u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy także o to, aby kupno paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Bobowej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w Bobowej. Przede wszystkim kluczowa jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo opał charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Ekogroszek opałowy dostępny w Bobowej jest transportowany w wytrzymałychopakowaniach o wadze 25 kilogramów, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym rozwiązaniem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Bobowa)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając nowoczesne produkty z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, dysponuje cenionymi atestami, a ponadto został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości oraz skład,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i wygodne magazynowanie w kotłowni lub na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zamówionego materiału nie sprawiał żadnych problemów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Bobowej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bobowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Bobowa, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci doskonałą klasę proponowanego opału, jego doskonałe cechy techniczne, a także przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to perfekcyjna propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie i niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych substancji czy nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Bobowa, ale również przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu ma różnorodne odznaczenia i spełnia wszystkie istotne wytyczne. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnych rozmiarach oraz może być używane w praktycznie wszystkich piecach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz wydajnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Bobowa i okolicach!

Ekogroszek Bobowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek