Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczawnica

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Szczawnicy? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów innowacyjnego, odznaczającego się wysoką klasą opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL materiały wyróżniają się znakomitymi parametrami, które współgrają z niskimi cenami. To nie wszystko – chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Szczawnica w różnych wariantach. W efekcie bez problemu wybierzesz materiał do własnych możliwości i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczawnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w Szczawnicy i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo poradzi sobie w piecach różnych rozmiarów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Ponadto produkowany przez nas opał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa na rynku opału od więcej niż 30 lat. Dzięki temu masz pewność, że kupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi właściwościami produktu. Staramy się również, aby zamówienie materiału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Szczawnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to aspekt, którego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Szczawnica. W szczególności ważna jest niewielka ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się korzystną wartością opałową i efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany obecny w naszej ofercie w Szczawnicy jest sprzedawany w trwałychopakowaniach zawierających 25 kg materiału, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczawnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał istotne atesty, a dodatkowo jest wzbogacony o etykietę, dzięki której znajdziesz jego parametry i skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i wygodne magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz zamówionego produktu nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczawnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczawnica

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Szczawnicy, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną klasę sprzedawanego opału, jego świetne parametry, a także korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo wydajne oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna ilość szkodliwych substancji czy przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Szczawnicy, lecz także przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju atesty i spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne. Najnowocześniejsze źródło energii sprawdzi się do ogrzania domu o dowolnej wielkości i może być wykorzystywane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Szczawnica i okolicach!

Ekogroszek Szczawnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek