Ekogroszek workowany Szczawnica

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Szczawnicy? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów innowacyjnego, odznaczającego się wysoką klasą opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL materiały wyróżniają się znakomitymi parametrami, które współgrają z niskimi cenami. To nie wszystko – chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Szczawnica w różnych wariantach. W efekcie bez problemu wybierzesz materiał do własnych możliwości i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Szczawnica

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w Szczawnicy i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo poradzi sobie w piecach różnych rozmiarów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Ponadto produkowany przez nas opał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa na rynku opału od więcej niż 30 lat. Dzięki temu masz pewność, że kupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi właściwościami produktu. Staramy się również, aby zamówienie materiału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Szczawnicy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to aspekt, którego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Szczawnica. W szczególności ważna jest niewielka ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się korzystną wartością opałową i efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany obecny w naszej ofercie w Szczawnicy jest sprzedawany w trwałychopakowaniach zawierających 25 kg materiału, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym zakupem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Szczawnica)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał istotne atesty, a dodatkowo jest wzbogacony o etykietę, dzięki której znajdziesz jego parametry i skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i wygodne magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz zamówionego produktu nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Szczawnicy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Szczawnica

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Szczawnicy, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną klasę sprzedawanego opału, jego świetne parametry, a także korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo wydajne oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna ilość szkodliwych substancji czy przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Szczawnicy, lecz także przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju atesty i spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne. Najnowocześniejsze źródło energii sprawdzi się do ogrzania domu o dowolnej wielkości i może być wykorzystywane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Szczawnica i okolicach!

Ekogroszek Szczawnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek