Ekogroszek workowany Oleśnica

Warto korzystać z najlepszego surowca do ogrzewania oraz renomowanych firm, które od lat dostarczają do swoich klientów najwyższej jakości opał w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak też jest z SAM-BUD-ROL i ekogroszkiem workowanym w Oleśnicy, który możesz zamówić już teraz i cieszyć się najlepszym oraz najbardziej wydajnym paliwem do ogrzewania na rynku. Sprzedawany przez nas ekogroszek był wielokrotnie testowany i spełnia najbardziej surowe normy spalania, które są wymagane na terenie Polski. To nowoczesne źródło ciepła to nie tylko spora wydajność i wysoka wartość energetyczna, ale także opłacalny surowiec do ogrzewania, który jest w zasięgu Twojej ręki. Zamów wydajny ekogroszek w Oleśnicy i ciesz się przyjemnym ciepłem w swoim domu.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Oleśnica

EKOGROSZEK dla wymagających

Proponowany przez nas ekogroszek charakteryzuje się świetnymi parametrami, a potwierdzają to nasi klienci, którzy już od kilku sezonów ogrzewają swoje domy naszym niezawodnym węglem ekogroszkiem. Ekogroszek w Oleśnicy i okolicach najlepiej zamówisz przez platformę SAM-BUD-ROL, gdzie czeka na Ciebie najwyższej jakości opał w atrakcyjnej cenie. Warto korzystać tylko ze sprawdzonych firm jak SAM-BUD-ROL.

Ceny ekogroszku są dostosowane do jakości oferowanego przez nas produktu. Przy parametrach i cieple, jakie oferuje to nowoczesne paliwo węglowe, jest to najlepszy wybór dla Ciebie spośród wielu alternatyw dostępnych na rynku. Masz piec klasy 3, 4 lub najwyższej 5 i wymagasz sprawdzonego paliwa? Ekogroszek od SAM-BUD-ROL możesz zamówić już teraz w bardzo dobrej cenie na naszej platformie sklepowej.

Najlepszy ekogroszek w Oleśnicy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek jest sprzedawany w wygodnych, 25-kilogramowych workach polipropylenowych, a w samym środku znajdziesz bardzo wydajne i wysokoenergetyczne ziarna węgla w rozmiarze od 5 do 25 milimetrów. Nasz ekogroszek jest przewidziany do palenia w piecach o klasie 3, 4 lub 5, a jeśli posiadasz w swoim mieszkaniu dodatkowo kocioł spełniający standardy Ecodesign, to tym bardziej powinieneś skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Używany przez Ciebie ekogroszek POWER MAX, COMFORT, CLASSIC lub ECODESIGN posłuży w Twoim domu przez cały sezon grzewczy. Mieszkasz w Oleśnicy i chcesz kupić nasz wydajny i niezawodny ekogroszek? Żaden problem. Wejdź na naszą platformę sklepową, wybierz interesującą Cię opcję, a potem dokonaj wpłaty.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Oleśnica)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Porządek - z naszymi workami polipropylenowymi znacznie łatwiej jest utrzymać porządek. W swoim składziku lub innym pomieszczeniu nie będziesz musiał się zamartwiać ziarnami węgla na ziemi, a także osiadającym pyłem węglowym.

  • Łatwy transport - ekogroszek sprzedawany w workach znacznie łatwiej transportować. Jeśli potrzebujesz transportu pod Twój adres w Oleśnicy, to wyładowanie go zajmie tylko chwilę.

  • Łatwe dozowanie - w workach polipropylenowych znacznie łatwiej ustalić ilość niezbędną do wrzucenie do pieca. Warto nadmienić, że nasze 25-kilogramowe worki z ekogroszkiem są specjalne przygotowane pod wielkość większości komór opałowych.

  • Potrzebna informacja - na naszych workach znajdziesz także niezbędne informacje. Parametry ekogroszku pomogą Ci w ustalaniu jaka metoda rozpalania będzie najlepsza, a także ile trzeba go wrzucić do środka pieca.

Ekogroszek workowany w Oleśnicy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Oleśnica

Nie trać okazji na inne, alternatywne metody ogrzewania swojego domu i skorzystaj z tej najlepszej i opłacalnej, jaką jest ekogroszek. To nowoczesne paliwo węglowe możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym SAM-BUD-ROL. Jeżeli mieszkasz w Oleśnicy, to znajdujesz się w zasięgu naszych usług i gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszego produktu, który skutecznie ogrzeje Twoje wszystkie pomieszczenia. Nasz ekogroszek ma wiele zalet, dlatego warto już teraz skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług? Ponieważ pracujemy już z naszymi klientami od ponad 30-lat i nieprzerwanie oferujemy opał i paliwo do ogrzewania najwyższej jakości, który gwarantuje przyjemne dodatnie temperatury w zimne dni. Naszej wysokiej jakości obsługę oraz spory wybór niezawodnych produktów potwierdzają stali klienci, którzy co sezon do nas wracają i zamawiają nowoczesne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Dołącz do zadowolonego grona osób, które ogrzewa swój dom wydajnym oraz wysoko energetycznym ekogroszkiem. Ta metoda ogrzewania jest naprawdę opłacalna ekonomicznie. Zapraszamy serdecznie!

Ekogroszek Oleśnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek