Ekogroszek workowany Duszniki-Zdrój

Szukasz w Dusznikach-Zdroju rzetelnej firmy, która zapewni Ci najlepszej klasy ekogroszek? Znalazłeś się we właściwym miejscu. W SAM-BUD-ROL opał dostępny jest zarówno luzem, jak i w worku. W przypadku tego drugiego możliwa jest dostawa do dowolnego miejsca w całym kraju. Jeśli chcesz poznać szczegółowe parametry dotyczące naszego produktu – zweryfikujesz je w zamieszczonej niżej tabeli. Jeżeli jednak planujesz poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą ekogroszków i tego, jak istotna przy ich wyborze jest jakość – pomoże Ci w tym nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Duszniki-Zdrój

EKOGROSZEK dla wymagających

Pomimo że posiadasz piec już od wielu lat, ciągle jesteś na etapie szukania dobrego ekogroszku? Wciąż nie udało Ci się znaleźć takiego, którego jakość w pełni by Cię usatysfakcjonowała? Za każdym razem nie pozwala na osiągnięcie optymalnej temperatury, powoduje powstawanie sporej ilości popiołu, albo jest on zbyt mało ekonomiczny? W takim razie najwyższa pora, abyś wypróbował nasz ekogroszek – postaw na markę SAM-BUD-ROL!

Co w szczególności znajdziesz w naszej ofercie? Zamierzamy Ci zaoferować węgiel, który sprawdzi się nie tylko w przypadku kotłów ecodesign, ale również 3., 4. i 5. klasy. Jesteśmy więc wszechstronni i dbamy o to, by każdy zamawiający, niezależnie od tego, który model pieca posiada, mógł się u nas bez problemu zaopatrzyć. Kolejną zaletą, która nas wyróżnia jest doświadczenie – działamy już od 15 lat, a przez ten czas udało nam się uzyskać ok. 20 000 stałych kontrahentów.

Najlepszy ekogroszek w Dusznikach-Zdroju

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek workowany to w Dusznikach-Zdroju najatrakcyjniejsza możliwa opcja, jeżeli chodzi o zakup tego typu produktu. Swoją jakością zadowoli on nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każdy worek jest przez naszych pracowników precyzyjnie zweryfikowany, dlatego jesteśmy pewni, że zawiera on dostatecznie suchy i pozbawiony zabrudzeń, a także nieoklejony miałem ekogroszek. Również ilość podziarna została w nim ograniczona do minimum. W dodatku jesteśmy wyjątkowo uczciwi i nie mamy nic do ukrycia – dlatego do każdego zakupu otrzymasz bieżące świadectwo jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Jelenia Góra

Lokalizacja:
ul. Krakowska 28F (obok Eurocashu), 58-500 Jelenia Góra
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
jelenia.gora@sambudrol.pl
zadzwoń 668 326 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dusznikach-Zdroju
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Duszniki-Zdrój

Rozumiemy, że w konkretnych kotłach stosuje się różne rodzaje ekogroszku – nie ma jednego wielofunkcyjnego, który sprawdzi się w jakimkolwiek piecu. W związku z tym zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment był wystarczająco bogaty. Znajdziesz u nas np. ekogroszek Power Max – czyli do zadań specjalnych, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Jest on dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign i pozwoli Ci bez żadnego kłopotu wygenerować w domu oczekiwane ciepło. Ekogroszek Economy z kolei jest bardzo wydajny i będzie doskonały dla tych, którzy kierują się oszczędnością. Stosować go można do kotłów 3. i 4. klasy. Jeśli nie możesz się natomiast zdecydować, który oferowanych przez nas gatunków będzie dla kotła odpowiedni, kup najbardziej uniwersalny ekogroszek Classic - będzie on odpowiedni zarówno do kotłów 3. i 4., jak i 5. klasy.

Innym naszym surowcem jest ekomiał Retomiał. Warto go nabyć, jeśli w swoim gospodarstwie masz kocioł miałowy lub taki wyposażony w retortowy albo rynnowy palnik.

Zamierzasz zamówić od nas ekogroszek workowany? Duszniki-Zdrój to miasto, na terenie którego bez kłopotu go dostarczymy. Metodę dostawy dostosujemy do Twoich możliwości – możesz więc otrzymać ładunek luzem bądź też zapakowany w polipropylenowe worki (40 sztuk, po 25 kg każdy), w big-bagu bądź też na bezzwrotnej palecie. Sam wybierasz! Nasi handlowcy i konsultanci są w każdej chwili do Twojej dyspozycji i chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania, dlatego już dziś zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Złoty StokJaroszówJaworBolkówProchowice