Ekogroszek workowany Szczytna

Chcesz znaleźć w Szczytnej sprawdzoną firmę, która zapewni Ci najlepszej klasy ekogroszek? W takim razie znakomicie trafiłeś. W SAM-BUD-ROL opał dostępny jest zarówno luzem, jak i w worku. Opcja workowana może być przez nas dostarczona w niemal każde miejsce na terenie całego kraju. Jeśli interesują Cię szczegółowe informacje dotyczące naszego produktu – zweryfikujesz je w znajdującej się poniżej tabeli. Zapraszamy Cię również do zapoznania się ze stworzonym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO, który jest kompendium wiedzy o ekogroszku.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Szczytna

EKOGROSZEK dla wymagających

Pomimo że posiadasz piec już od dobrych kilku lat, nadal jesteś na etapie szukania dobrego ekogroszku? Przy każdym kolejnym zamówieniu występują te same problemy? Za każdym razem jest on zbyt mało ekonomiczny, nie pozwala na osiągnięcie właściwej temperatury albo powoduje powstawanie nadmiernej ilości popiołu? W takim razie najwyższa pora, abyś wypróbował nasz ekogroszek – postaw na markę SAM-BUD-ROL!

Co dokładnie znajdziesz w przygotowanym przez nas asortymencie? Oferujemy ekogroszek dedykowany do kotłów ecodesign, a także 3., 4. i 5. klasy. Jesteśmy więc wszechstronni i dbamy o to, by każdy klient, niezależnie od tego, który typ pieca posiada, mógł się w naszej firmie bez problemu zaopatrzyć. W branży wyróżnia nas również 15-letnie doświadczenie oraz liczba ponad 20 000 stałych kontrahentów, którzy regularnie korzystają z naszej oferty.

Najlepszy ekogroszek w Szczytnej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany to w Szczytnej najatrakcyjniejsza możliwa opcja, jeżeli chodzi o kupno tego rodzaju opału. Swoją jakością usatysfakcjonuje on nawet szczególnie wymagających użytkowników. Każdy worek jest przez naszych kontrolerów dokładnie zweryfikowany, dlatego jesteśmy pewni, że zawiera on wystarczającą suchy i pozbawiony zanieczyszczeń, a także nieoklejony miałem ekogroszek. Nasz towar charakteryzuje się również ilością podziarna zredukowaną do minimum. W dodatku jesteśmy bardzo rzetelni i nie mamy nic do ukrycia – dlatego do każdego zamówienia dołączamy aktualne świadectwo jakości. Zapraszamy do składania zamówień!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Szczytnej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Szczytna

Rozumiemy, że w konkretnych kotłach stosuje się odpowiednie rodzaje ekogroszku – nie ma jednego wielofunkcyjnego, który sprawdzi się w każdym urządzeniu. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment był wystarczająco zróżnicowany. Zamówisz u nas np. ekogroszek Power Max – czyli do zadań specjalnych, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Znajdzie on zastosowanie zarówno w kotłach 5 klasy, jak również w przypadku zaawansowanych technologicznie urządzeń typu ecodesign. Ekogroszek Economy z kolei jest wyjątkowo wydajny i będzie idealny dla tych, którzy kierują się oszczędnością. Wsypać go można do kotłów 3. i 4. klasy. Trzecim możliwym gatunkiem jest uniwersalny ekogroszek Classic, którego w szczególności rekomendujemy do stosowania w kotłach 3. i 4., jak i 5. klasy.

Innym dostępnym w naszym asortymencie opałem jest ekomiał Retomiał. Warto go kupić, jeśli w swoim domu posiadasz kocioł miałowy lub taki wyposażony w retortowy albo rynnowy palnik.

Zamierzasz zamówić od nas ekogroszek workowany? Szczytna to miasto, na terenie którego bez problemu go dostarczymy. Formę dostawy dopasujemy do Twoich możliwości – możesz więc otrzymać ładunek luzem bądź też zapakowany w polipropylenowe worki (40 sztuk, po 25 kg każdy), w big-bagu bądź też na bezzwrotnej palecie. Wybór należy do Ciebie! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub dodatkowe życzenia, zapraszamy Cię do kontaktu – nasi eksperci i konsultanci chętnie z Tobą uzgodnią szczegóły.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

BardoHenrykówRadkówJelenia GóraMrowiny