Ekogroszek workowany Ostroszowice

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy liderem na krajowym rynku. Nasz asortyment jest bardzo szeroki – można nabyć u nas zarówno ekogroszek workowany, jak i dostarczany luzem w Ostroszowicach. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które mogą zapewnić transport w prawie każde miejsce na terenie całego kraju. Zastanawiasz się, jakie są parametry jakościowe naszego towaru? Znajdziesz je w tabeli umieszczonej niżej. Jeśli chcesz natomiast wzbogacić swoją wiedzę dotyczącą doboru optymalnego dla siebie ekogroszku – zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ostroszowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Znalezienie wydajnego ekogroszku to nie lada wyzwanie. Chociaż w wielu miejscach można napotkać reklamy promujące tego rodzaju opał, po zakupie nieraz okazuje się, iż wcale nie jest tak kolorowo, jak obiecywał sprzedawca. Wypróbowałeś już tak wiele różnych paliw, że zaczynasz się zastanawiać, czy nie warto się czasem bliżej przyjrzeć sprawności użytkowanego kotła? To nie wina Twojego urządzenia! Kup ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL, a wszystkie Twoje problemy odejdą w niepamięć.

Niewłaściwy wybór opału tworzy różnego rodzaju problemy w trakcie spalania. Pojawiają się spieki, nadmierne ilości popiołu, a przy tym efekt kompletnie nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali – zużywane są olbrzymie ilości surowca, co skutkuje wzrostem kosztów, natomiast optymalną temperaturę nie zawsze udaje się osiągnąć. Znasz te problemy z doświadczenia? Jeżeli tak – koniecznie musisz sprawdzić dostępny w naszym sklepie asortyment. W SAM-BUD-ROL najwyższej klasy ekogroszek z dostawą w Ostroszowicach to standard.

Najlepszy ekogroszek w Ostroszowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać? Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje w branży od 2003 roku i może się poszczycić gronem 20 000 zadowolonych kontrahentów, którzy regularnie korzystają z przygotowanej przez nas oferty. Oprócz tego proponujemy Państwu bogaty wybór – można u nas zamówić ekogroszek zarówno do kotłów 3., 4., jak i 5. klasy, a także ecodesign. Niezależnie jednak od klasy, zawsze charakteryzuje go najlepsza jakość – jest dobrze wysuszony, pozbawiony zanieczyszczeń i posiada niewielką ilość podziarna. Jesteśmy wiarygodnym producentem, dlatego możemy zapewnić, że każdy opał z naszej oferty jest tożsamy z podanymi na worku parametrami. Jest to certyfikowane przez aktualne atesty jakości, które dołączamy do każdego realizowanego zamówienia.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Ostroszowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ostroszowice

Nie wiesz, jaki ekogorszek będzie optymalny do Twojego rodzaju pieca? Nasi specjaliści z wielką chęcią Ci pomogą – są dostępni pod telefonem na naszej infolinii technicznej. Zapewniamy, że wyszukamy odpowiednie paliwo dla Ciebie. Zwracasz uwagę na niskie koszty? W takim razie oferujemy Ci ekogroszek Economy (klasa ta dedykowana jest do kotłów 3. i 4. klasy). Przygotowaliśmy również coś dla osób, dla których znaczący jest wysoki współczynnik efektywności. W tym przypadku najlepszy dla Ciebie będzie, dedykowany do kotłów ecodesign, a także 5. klasy, ekogroszek Power Max (Jest on przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego). Najbardziej wszechstronny jest z kolei ekogroszek Classic, z którego powinien być zadowolony niemalże każdy.

Oprócz tych trzech opisanych wcześniej rodzajów ekogroszku w ofercie posiadamy również ekomiał Retomiał, który przeznaczony jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym. Pamiętaj, że możesz również określić sposób, w jaki przetransportujemy zamówiony opał – ekogroszek możemy przywieźć albo we workach na bezzwrotnej palecie (40 sztuk po 25 kg) lub w big-bagu, bądź też luzem. W przypadku zakupów hurtowych, czyli takich powyżej 25 t, indywidualnie negocjujemy warunki.

Naszą główną zaletą jest to, że obsługujemy obszar prawie całej Polski – wyślemy nasze produkty wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz. Interesuje Cię niezawodny ekogroszek workowany? Ostroszowice – czy to jest właśnie miasto, w którym mieszkasz? W takim razie bardzo chętnie go do Ciebie przywieziemy! Czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

Bystrzyca KłodzkaŻórawinaGniechowiceKamieniec ZąbkowickiDobromierz