Ekogroszek workowany Mościsko

Chcesz znaleźć w Mościsku zaufaną firmę, która sprzeda Ci najlepszej jakości ekogroszek? W takim razie świetnie. U nas opał dostępny jest zarówno luzem, jak również w wersji workowanej. Opcja workowana może być przez nas dostarczona w niemal każde miejsce na terenie całego kraju. Jeśli interesują Cię szczegółowe parametry dotyczące oferowanego przez nas produktu – zweryfikujesz je w tabeli poniżej. Jeżeli natomiast zamierzasz poszerzyć swoją wiedzę odnośnie ekogroszków i tego, jak znacząca przy ich wyborze jest jakość – pomoże Ci w tym nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mościsko

EKOGROSZEK dla wymagających

Choć posiadasz piec już od wielu lat, nieustannie jesteś na etapie szukania zadawalającego ekogroszku? Wciąż nie udało Ci się znaleźć takiego, którego jakość całkowicie by Cię usatysfakcjonowała? Za każdym razem nie pozwala na osiągnięcie optymalnej temperatury, powoduje powstawanie dużej ilości popiołu, albo jest on zbyt mało ekonomiczny? W takim razie najwyższy czas, abyś przetestował nasz ekogroszek – postaw na markę SAM-BUD-ROL!

Co w szczególności znajdziesz w naszej ofercie? Zamierzamy Ci zaproponować węgiel, który sprawdzi się nie tylko w przypadku kotłów ecodesign, ale również 3., 4. i 5. klasy. Nasza oferta jest zróżnicowana i staramy się, by każdy zamawiający, niezależnie od tego, jaki rodzaj pieca posiada, mógł się u nas bez kłopotu zaopatrzyć. Na rynku wyróżnia nas także 15 lat doświadczenia oraz liczba ponad 20 000 wiernych kontrahentów, którzy systematycznie korzystają z naszej oferty.

Najlepszy ekogroszek w Mościsku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany to w Mościsku najatrakcyjniejsza możliwa opcja, jeżeli chodzi o zakup tego typu opału. Jesteśmy pewni, że będziesz w pełni usatysfakcjonowany jego jakością. Każdy worek jest przez naszych kontrolerów skrupulatnie sprawdzony, dzięki czemu mamy pewność, że zawiera on dostatecznie suchy i pozbawiony zabrudzeń, a także nieoklejony miałem ekogroszek. Nasz towar wyróżnia się także ilością podziarna zmniejszoną do minimum. Ponadto jesteśmy bardzo wiarygodni i nie mamy nic do ukrycia – dlatego do każdego zakupu dodajemy bieżące świadectwo jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Mościsku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mościsko

Wiemy, że w poszczególnych kotłach wykorzystuje się odpowiednie rodzaje ekogroszku – nie ma jednego wielofunkcyjnego, który sprawdzi się w każdym urządzeniu. Dlatego postaraliśmy się, aby nasza oferta była odpowiednio zróżnicowana. Zamówisz u nas np. ekogroszek Power Max – czyli opał najwyższej jakości, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Jest on dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign i pozwoli Ci bez najmniejszego kłopotu osiągnąć w pomieszczeniach optymalne ciepło. Ekogroszek Economy jest natomiast niezwykle efektywny i będzie świetny dla tych, którzy kierują się oszczędnością. Stosować go można do kotłów 3. i 4. klasy. Jeżeli nie wiesz, który oferowanych przez nas wariantów będzie dla kotła najlepszy, kup najbardziej uniwersalny ekogroszek Classic - sprawdzi się on w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy.

Odrębnym naszym produktem jest ekomiał Retomiał. Jest on dedykowany dla odbiorców posiadających kocioł miałowy lub urządzenie wyposażone w rynnowy albo retortowy palnik.

Zamierzasz kupić od nas ekogroszek workowany? Mościsko to miasto, na terenie którego bez kłopotu go dostarczymy. Sposób dostawy dostosujemy do Twoich potrzeb – możesz więc otrzymać ładunek luzem bądź też opakowany w polipropylenowe worki (40 sztuk, po 25 kg każdy), w big-bagu bądź też na bezzwrotnej palecie. Sam decydujesz! Nasi eksperci i konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji i z pewnością odpowiedzą na zadane pytania, dlatego już teraz zapraszamy Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Sprinter -

Idealny

Mój pogląd na temat tego ekogroszku jest taki, że niezwykle dobrze się spala. Ma odpowiednią kaloryczność. Nie był mokry gdy przyjechał. nie mieliśmy żadnych istotnych problemów z rozpaleniem ekogroszku. Zdecydowanie polecam ten rodzaj ekogroszku

5 na 5
- Sprinter -

Polecam

bardzo dobry ekogroszek po dwóch latach walki z piecem i różnymi ekogroszkami wreście trafiłem na ten który jest super . Polecam

Obsługujemy miejscowości:

WąsoszBystrzyca KłodzkaŻarówLubomierzMrowiny