Ekogroszek workowany Kobierzyce

Zastanawiasz się, gdzie zamówić wydajny ekogroszek z dostawą w Kobierzycach? Jesteś w doskonałym miejscu! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym internetowym sklepie będzie w tej sytuacji najlepszym wyborem! Możemy Ci go dostarczyć luzem lub zapakowany w worki. Chcesz sprawdzić, jakie właściwie ma on parametry? Wszystkie informacje znajdziesz w poniższej tabeli. Z myślą o naszych kontrahentach opracowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO – odnajdziesz tam między innymi informacje, jak dobrać poszczególny ekogroszek do typu posiadanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak ważne jest, by zwracać uwagę na parametry węgla.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kobierzyce

EKOGROSZEK dla wymagających

Najczęstszym błędem, jaki popełnia wiele osób, jest niedocenianie znaczenia jakości stosowanego paliwa dla skuteczności ogrzewania domu. Nie zawsze wybór nowoczesnego kotła zapewnia wysoką efektywność całego układu ogrzewania. Niewłaściwie wybrany bądź też pochodzący z podejrzanego źródła ekogroszek może spowodować więcej szkód niż korzyści. Jeżeli nie chcesz się denerwować, dołącz do 20 000 naszych zadowolonych klientów i zamów ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na nas? Funkcjonujemy od 2003 roku i to na obszarze niemal całej Polski. Dostarczenie ekogroszku workowanego w Kobierzycach to dla nas żaden kłopot – do każdej innej miejscowości zresztą również! Z nami zapomnisz o kłopotach takich jak niska wydajność paliwa, niemożność uzyskania wysokiej temperatury, czy też nadmiar popiołu. Od teraz dbanie o ogrzewanie domu stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością!

Najlepszy ekogroszek w Kobierzycach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla naszej firmy priorytetem jest najlepsza jakość produktu, który oferujemy klientom. W związku z tym ściśle kontrolujemy wszystkie partie naszego towaru. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno jest on dość suchy, czy nie zawiera zanieczyszczeń ani zbyt dużego poziomu podziarna, czy nie jest oklejony miałem oraz, czy na pewno został właściwie zapakowany. Aby odbiorcy nie mieli żadnych wątpliwości dotyczących tego, co kupują, do każdej dostawy dodajemy ważne zaświadczenie jakości – gwarancję, że zawartość opakowania jest zgodna z umieszczonymi na nim danymi. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kobierzycach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kobierzyce

Dobór adekwatnego ekogroszku do rodzaju użytkowanego przez nas pieca to niezwykle ważna sprawa. Dlatego podzieliliśmy proponowane przez nas produkty na kilka kategorii. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – ciekawa propozycja dla użytkowników, dla których niski koszt ogrzewania jest podstawowym kryterium wyboru opału. Ten typ nadaje się do urządzeń 3. i 4. klasy. Najbardziej uniwersalny jest natomiast ekogroszek Classic, którym można palić w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego parametry powinny usatysfakcjonować większość spośród naszych odbiorców. Ostatnim w tym zestawieniu jest Power Max. Można powiedzieć, że jest to nasz opał premium – otrzymał on nawet wydawany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Stosuje się go w kotłach klasy 5., a także ecodesign.

Należy dodać coś również o rozwiązaniu, jakim jest ekomiał Retomiał. Można go stosować w kotłach parowych oraz urządzeniach wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. On także znajduje się w naszej ofercie.

Chcesz kupić ekogroszek workowany? Kobierzyce to miejscowość, w której mieszkasz? W takim razie z ogromną przyjemnością dostarczymy do Ciebie ten opał. Ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, możesz samodzielnie wybrać, w jakiej postaci chcesz otrzymać kupiony ekogroszek – czy ma on zostać przetransportowany luzem, czy też w polipropylenowych workach. Oferujemy także wysyłkę w big-bagach bądź na bezzwrotnych paletach. Wybierz – a my się do Ciebie dostosujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

OławaWalimJedlina-ZdrójMieroszówRadków