Ekogroszek workowany Jaszowice

Myślisz, gdzie zamówić wysokiej klasy ekogroszek z dostawą w Jaszowicach? Jesteś w doskonałym miejscu! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym internetowym sklepie będzie w tej sytuacji trafnym wyborem! Opał wysyłamy nie tylko w solidnych workach, ale również luzem. Chcesz sprawdzić, jakie dokładnie ma on parametry? Wszystkie informacje zweryfikujesz w poniższej tabeli. Z uwagi na naszych Klientów przygotowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO – odnajdziesz tam między innymi informacje, jak dobrać poszczególny ekogroszek do rodzaju stosowanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak ważne jest, by zwracać uwagę na parametry opału.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Jaszowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Dużym błędem, jaki popełnia wiele osób, jest niedocenianie znaczenia jakości wykorzystywanego paliwa dla skuteczności ogrzewania domu. Niejednokrotnie wydaje nam się, że skoro nabyliśmy nowoczesny piec, to tę sprawę mamy teoretycznie z głowy – lecz w rzeczywistości jest inaczej. Źle dobrany lub pochodzący z nieznanego źródła ekogroszek może przysporzyć więcej szkód niż korzyści. Jeśli nie zamierzasz się denerwować, dołącz do 20 000 naszych stałych klientów i zamów ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na nas? Działamy od 2003 roku i to na obszarze niemal całej Polski. Wysyłka ekogroszku workowanego w Jaszowicach to dla nas żaden problem – do każdej innej miejscowości zresztą również! Z naszą firmą zapomnisz o niepowodzeniach takich jak niemożność uzyskania optymalnej temperatury, niska wydajność paliwa, czy też nadmiar popiołu. Od teraz dbanie o ogrzewanie domu stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością!

Najlepszy ekogroszek w Jaszowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla SAM-BUD-ROL priorytetem jest najlepsza jakość opału, który oferujemy klientom. To właśnie dlatego skrupulatnie weryfikujemy wszystkie partie naszego towaru. Wielokrotnie sprawdzamy, czy na pewno jest on dość suchy, czy nie posiada zanieczyszczeń ani zbyt dużego poziomu podziarna, czy nie jest sklejony z miałem oraz, czy na pewno został solidnie zapakowany. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które do jakiejkolwiek realizowanej transakcji dodają bieżące świadectwo jakości, które gwarantuje, że opał jest zgodny z parametrami przedstawionymi na opakowaniu. SAM-BUD-ROL – możesz nam zaufać!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Jaszowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Jaszowice

Dobór adekwatnego ekogroszku do modelu użytkowanego przez nas pieca to niezwykle ważna sprawa. Dlatego podzieliliśmy proponowane przez nas produkty na kilka kategorii. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – wyjątkowa propozycja dla wszystkich tych, dla których niewielkie koszty ogrzewania są najistotniejszym kryterium doboru paliwa. Sprawdzi się on w piecach 3. i 4. klasy. Najbardziej wszechstronny jest natomiast ekogroszek Classic, którego można stosować w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego właściwości powinny usatysfakcjonować większość spośród naszych odbiorców. I w końcu – ekogroszek Power Max. Można stwierdzić, że jest to nasz węgiel premium – zdobył on nawet emitowany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Można go stosować w kotłach ecodesign, a także klasy 5.

Warto powiedzieć coś również o rozwiązaniu, jakim jest ekomiał Retomiał. Można go stosować w urządzeniach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe oraz w kotłach parowych. On również jest dostępny w naszej ofercie.

Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Jaszowice to miasto, w którym mieszkasz? W takim razie z wielką chęcią dostarczymy do Ciebie ten produkt. Ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu naszych klientów, możesz zdecydować, w jakiej formie chciałbyś otrzymać zamówiony ekogroszek – czy ma on zostać dostarczony luzem, czy też w polipropylenowych workach. proponujemy także transport na bezzwrotnych paletach lub w big-bagach. Zdecyduj – a my się do Ciebie dopasujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

RoztokaJaźwinaPastuchówKostomłotyBudzów